Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 4385
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przemysłowe Serce Wałbrzycha

Czwartek, 30 września 2021, 9:24
Aktualizacja: 12:26
Autor: red
Wałbrzych: Przemysłowe Serce Wałbrzycha
Fot. WSSE "Invest Park"
O czym mowa? O hali przemysłowej, którą dla przedsiębiorców buduje Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK".

Inwestycja powstaje przy ul. Villardczyków położonej w dzielnicy Poniatów. Hala o powierzchni blisko 6 tys. m² powiększy ofertę Spółki, dedykowaną pod wynajem głównie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wałbrzyska hala będzie ponadto wyróżniać się wśród pozostałych, gdyż część obiektu zostanie przeznaczona na nowy projekt Wałbrzyskiej Strefy - Centrum Szkoleniowe WSSE, które zostanie wyposażone w modelową linię produkcyjną odpowiadającą standardom przemysłu 4.0. oraz technologię wirtualnej rzeczywistości. To pierwszy taki projekt w regionie, który znacznie poprawi jakość kształcenia oraz łatwość wdrażania nowych pracowników produkcyjnych. Centrum WSSE będzie również miejscem spotkań biznesowych i konferencji, co bez wątpienia pozwala nazywać halę Przemysłowym Sercem Wałbrzycha.

Zakończenie budowy wałbrzyskiej hali przemysłowej zaplanowano na koniec 2021 roku. Uruchomienie Centrum Szkoleniowego WSSE przewidziano z kolei na przyszły rok.

Jeśli szukacie idealnej hali na wynajem to zachęcamy do kontaktu z Departamentem Obsługi Inwestora➡ tel.: 74 664 91 54, e-mail: doi@invest-park.com.pl. Eksperci udzielą kompleksowej informacji o ofercie i odpowiedzą na szczegółowe pytania.

Twoja reakcja na artykuł?

18
39%
Cieszy
12
26%
Hahaha
1
2%
Nudzi
3
7%
Smuci
1
2%
Złości
11
24%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group