Sobota, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 1380
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przygotowani do pracy absolwenci szkolenia z zakresu prac wykończeniowych w budownictwie

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 11:06
Autor: red
Fot. PUP Wałbrzych
W lipcu Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu zakończył realizację szkolenia grupowego, w którym uczestniczyło 10 osób bezrobotnych.

Jego przeprowadzenie powierzono Dolnośląskiemu Zakładowi Doskonalenia Zawodowego w Wałbrzychu, który w realizację zajęć szkoleniowych zaangażował doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów praktycznej nauki zawodu.

W ramach 320 jednostek szkoleniowych, na realizację zajęć praktycznych przeznaczono aż 235 godzin zegarowych, w ramach których uczestnicy od podstaw nabywali umiejętności związane z wykonywaniem ścian działowych i mocowaniem płyt gipsowo – kartonowych, nakładaniem gładzi gipsowej, uzupełnianiem ubytków w ścianach, malowaniem farbami emulsyjnymi i olejnymi oraz wykonywaniem okładzin z tworzyw sztucznych na powierzchniach ściennych.

Należy zaznaczyć, że zajęcia praktyczne realizowane były w warunkach rzeczywistego zakładu pracy tj. w jednym z budynków użyteczności publicznej mającym swoją siedzibę na terenie Wałbrzycha. Ponadto podkreślenia wymaga fakt, iż w/w instytucja szkoleniowa najlepszym absolwentom szkolenia wystawiła referencje, które mają rekomendować ich umiejętności przy zabieganiu o pracę.

www.urzadpracy.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~foch 12-08-2013 14:20
Skoro w lipcu zakończyli to dlaczego informujecie o tym w połowie sierpnia? A nie np. na początku zbierania wniosków o szkolenie?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group