Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5341
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Przyjaciele gminy

Wtorek, 28 stycznia 2020, 7:36
Aktualizacja: Środa, 29 stycznia 2020, 9:25
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Przyjaciele gminy
Fot. organizatorzy
W Bibliotece+ Centrum Kultury w Czarnym Borze samorządowcy, reprezentanci instytucji współpracujących z Gminą Czarny Bór, lokalni przedsiębiorcy, radni Rady Gminy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, klubów sportowych, klubów seniora, zespołów ludowych oraz Uniwersytetu III Wieku uczestniczyli w Spotkaniu Noworocznym na zaproszenie Adama Góreckiego – Wójta Gminy Czarny Bór.

Spotkanie było okazją do podsumowania inwestycji i przedsięwzięć jakie udało się zrealizować w Gminie Czarny Bór w 2019 r., które przybliżył gospodarz gminy.

Na stałe w program uroczystości wpisało się również wręczenie wyróżnień w postaci statuetki Przyjaciel Gminy. Wędrują one do osób, które wspierają szeroko pojęty rozwój Gminy Czarny Bór.

Statuetki Przyjaciel Gminy 2019 trafiły do:

1) Bożeny Dróżdż - dyrektor Instytucji Pośredniczącej Aglomeracji Wałbrzyskiej wraz z pracownikami za owocną współpracę i wsparcie w realizacji wielu kluczowych przedsięwzięć w Gminie Czarny Bór,

2) Grzegorza Macko – Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego za merytoryczne wsparcie oraz pomoc w skutecznym pozyskiwaniu środków zewnętrznych na realizację inwestycji w Gminie Czarny Bór oraz

3) Zbigniewa Mokrzyckiego za wieloletnie sprawowanie funkcji Sołtysa Sołectwa Czarny Bór oraz podejmowanie działań proekologicznych w zakresie ochrony pszczół.

Po noworocznym życzeniach i toaście, Edyta Śpiewak – kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnym Borze wraz z Wójtem Gminy wręczyli podziękowania dla osób i firm, które wsparły organizację gminnej wigilii dla osób potrzebujących. Ucztę muzyczną dla uczestników Spotkania Noworocznego przygotował, pochodzący z Witkowa, saksofonista – Krzysztof Kurnyta.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group