Faworytem tego meczu byli wałbrzyszanie i nie zawiedli oczekiwań. Wygrali 2-0, choć wynik mógł być wyższy, gdyby podopieczni Adriana Mrowca wykorzystali wszystkie sytuacje bramkowe. W 18. minucie Górnika na prowadzenie wyprowadził Piotr Krawczyk i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Drugiego gola zdobył również Krawczyk skutecznie egzekwując jedenastkę.
Górnik Wałbrzych - Victoria Świebodzice 2-0 (1-0)
Górnik - Kubiak, Migacz, Rytko, Vishnitski, Michalak, Aldeir, Nowak, Zioła, Korba, Krawczyk, Krynicki oraz Krzyżaniak, Koniec, Janik, Ziiatdinov, Bartoszak. Trener Adrian Mrowiec.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.