Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Przyroda wokół nas” – wernisaż fotografii Krzysztofa Żarkowskiego

Wiadomości: Głuszyca
Środa, 17 kwietnia 2013, 11:09
Aktualizacja: Czwartek, 18 kwietnia 2013, 9:34
Autor: organizatorzy
Fot. użyczone
Wystawa fotografii Krzysztofa Żarkowskiego pt. ,,Przyroda wokół nas” połączona z prelekcją na pt. ,,Ptaki Sudetów” już jutro o godz. 17 w Galerii Centrum Kultury–MBP w Głuszycy.

Krzysztof Żarkowski, leśnik i fotograf od ponad 20 lat. Bezgranicznie zakochany w ptakach. Laureat wielu konkursów fotograficznych. Aktywny działacz na rzecz ochrony zagrożonych gatunków, m.in. inicjator projektu „Czynna ochrona pluszcza i włochatki w Sudetach Środkowych”.

Najbardziej pasjonują go ptaki leśne i górskie żyjące na terenie Sudetów. Nie tylko rewelacyjnie fotografuje przyrodę, co zostało docenione w prestiżowych konkursach fotografii, ale także niesamowicie barwnie opowiada o ptakach Sudetów. Stąd też wernisaż wystawy ,,Przyroda wokół nas” zostanie wzbogacony prelekcją nt. ptaków żyjących w naszym regionie.

Wszystkich miłośników fotografii oraz przyrody zapraszamy jutro - 18 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 do Galerii CK-MBP w Głuszycy. Wystawa i prelekcja organizowane w ramach obchodów Święta Ziemi. Wstęp wolny.

(fot. pochodzi ze strony K. Żarkowskiego: www.zarkowski.hb.pl)

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group