Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 2228
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Puchar Podzamcza dla HSV

Piątek, 24 grudnia 2010, 14:59
Aktualizacja: 15:00
Autor: PAW
Kazimierz Staszewski jest głównym organizatorem Pucharu Podzamcza w piłce nożnej. Panu Kazimierzowi wciąż nie brakuje wigoru i animuszu, a przykład z nestora biorą również sami uczestnicy.

Puchar Podzamcza, w którym uczestniczą piłkarze bez ograniczeń wiekowych, został rozegrany w tym roku już po raz 26 w historii. W tym roku do rywalizacji przystąpiły 23 ekipy. Najlepsza okazała się drużyna HSV w składzie: Kamil Jasiński, Michał Derewecki, Jacek Stawiński, Kamil Kmieciak, Tomasz Mrozowski, Paweł Pilarczyk, Sebastian Szkudlarek, Sławomir Orzech. Jak łatwo zauważyć, zdecydowana większość tych zawodników występuje na co dzień w zespołach ligowych. To piąty w historii triumf HSV. Królem strzelców tegorocznej edycji Pucharu Podzamcza został Adrian Muchalski z 22 golami na koncie.

Oprócz Pucharu Podzamcza uczniowie gimnazjów uczestniczyli w Małym Pucharze Podzamcza. Wygrała ekipa Andrzej Team w składzie: Paweł Andrzejczyk, Bartłomiej Serek, Kamil Słomowicz, Michał Derewecki, Radosław Nowak, Bartłomiej Roszak. Srebro przypadło w udziale FC Sprite, a brąz Zając Team. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn.

Mecze były rozgrywane na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy SP nr 21.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group