Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3676
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Puzzle” w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury

Piątek, 14 marca 2014, 9:00
Aktualizacja: Wtorek, 18 marca 2014, 7:10
Autor: Ina
Wałbrzych: „Puzzle” w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury
Fot. red.
Za nami kolejny wernisaż w Galerii „48” Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Biały Kamieniu. Tym razem swoją twórczość zaprezentował Kacper Jefmański.

13 marca pasjonaci fotografii udali się do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbył się wernisaż wystawy Kacpra Jefmańskiego – „Puzzle”.

Kacper Jefmański ma 29 lat. Przygodę z fotografią rozpoczął 6 lat temu. Od wujka otrzymał pierwsze wskazówki i wiedzę techniczną. Jako pasjonat fotografii uczy się dostrzegać to, co ważne, interesujące i piękne w rzeczach najprostszych. Bo – jak sam przyznaje – nie jest sztuką odkryć drugie dno w skomplikowanym świecie, ale docenić piękno i doskonałość zawarte w prostocie. Często wraca do fotografii Wacława Wantucha oraz Malcolma Pasley’a. To właśnie prostota ich dzieł jest źródłem inspiracji dla Kacpra.

Była to pierwsza wystawa prac tego autora w WOKu, a zarazem jego debiut. Portrety, fotografia reportażowa, natura – niczym puzzle dobrych chwil składają się na fragment dorobku dotychczasowej twórczości artysty.

Liczna publiczność, która przybyła na wernisaż wyraziła słowa uznania pod adresem twórcy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group