Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 2305
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Radiowe lato z ZUS

Wiadomości: REGION
Sobota, 10 sierpnia 2013, 6:20
Autor: red
Fot. red
Edukacja przez zabawę – to motto udziału ZUS w tegorocznym Lecie z Radiem. Na naszych stoiskach w 20 miastach Polski coś dla siebie znajdą wszyscy uczestnicy imprezy – od maluchów aż po seniorów.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych został partnerem edukacyjnym tegorocznej edycji „Lata z Radiem”, które po raz 42 organizuje Program 1 Polskiego Radia.
- Ideą naszej obecności w „Lecie z Radiem” jest edukacja w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz promocja portalu Platformy Usług Elektronicznych (pue.zus.pl)- kompleksowego rozwiązania w dziedzinie e-administracji . Podczas cyklu 20 plenerowych pikników będziemy udostępniać ich uczestnikom tzw. PUE-Roomy, czyli mobilne stoiska umożliwiające rejestrację profili na portalu PUE. Eksperci ZUS udzielą też wszelkich porad związanych z systemem ubezpieczeń społecznych. Myśląc o naszych obecnych klientach, nie zapominamy też o najmłodszych. Na stoiskach ZUS do dyspozycji dzieci będą specjalne kąciki zabaw. Dzięki temu dorośli będą mogli bez przeszkód założyć konto na PUE, czy uzyskać poradę od naszego pracownika. Poza naszym stoiskiem w miejscu koncertowym, będziemy towarzyszyć prezenterom Polskiego Radia w centrum każdej z miejscowości, gdzie odbywać się będą pikniki – mówi Jacek Dziekan, rzecznik prasowy ZUS.

Edukacja ubezpieczeniowa jest jednym z najważniejszych obszarów aktywności Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Stanowi także motyw przewodni obchodów 80-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pracownicy Oddziału ZUS w Wałbrzychu pojawią się na pikniku „Lata z Radiem” 24 sierpnia w Świeradowie oraz 25 sierpnia w Jeleniej Górze.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group