- Powodem zwolnienia nie jest reorganizacja w spółce. Sam wniosek o zwolnienie ma wyraźne znamiona zwolnienia z powodu pełnienia funkcji radnej, która popierała w ostatnich wyborach kontrkandydatkę obecnego burmistrza Boguszowa-Gorc, Sylwię Dąbrowską - mówi Jarosław Buzarewicz, radny Powiatu Wałbrzyskiego, przewodniczący klubu radnych #Dialog #Współpraca #Działaniern rnTymczasem w tym tygodniu Komisja Rewizyjna Rady Powiatu Wałbrzyskiego pozytywnie zaopiniowała wniosek o odwołanie z funkcji starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego.
- Powód? Krzysztof Kwiatkowski traktuje Powiat Wałbrzyski i jego budżet jak prywatny folwark. W budżecie 2019 rok kierowany przez niego zarząd nie uwzględnił wniosków radnych, którzy w wyborach otrzymali największą ilość głosów. Starosta nie liczy się również ze zgłaszanymi zadaniami przez część wójtów gmin, burmistrzów miast części gmin powiatu wałbrzyskiego - kontynuuje Buzarewicz.
Radni stają w obronie swojej koleżanki
Audio
Czytaj na głos
Wczoraj Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Powiatu Wałbrzyskiego negatywnie rozpatrzyła wniosek prezesa zarządu Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o. w Boguszowie–Gorcach o wyrażenie zgody na zwolnienie z pracy radnej Jolanty Woźniak.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.