Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5098
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Raport z Sobięcina

Czwartek, 15 września 2022, 12:47
Aktualizacja: 14:01
Autor: PAW
Wałbrzych: Raport z Sobięcina
Fot. print screen
Zapraszamy na raport prezydenta Romana Szełemeja z Sobięcina, gdzie trwa gruntowny remont ulicy 1. Maja oraz ulicy Zachodniej.
- Od 14 października najlepszy dojazd z Wałbrzycha do Boguszowa możliwy jest ul. Karkonoską, a ma to związek z planowaną rozbiórką wiaduktu kolejowego. Eurovia Polska SA, wykonawca remontu drogi wojewódzkiej nr 367, informuje, że ten stan rzeczy potrwa do 14 października - mówi prezydent Roman Szełemej. - Mamy nadzieję na przyspieszenie tempa prac w tym obszarze. Rozbiórka wiaduktu jest konieczna, bowiem według ekspertów wiadukt nie spełnia żadnych wymogów technicznych.

Eurovia deklaruje przyspieszenie prac i położenie na pewnym odcinku masy bitumicznej. Prezydent zapewnia, że wielokrotnie rozmawiał z firmą Eurovia na temat tempa prowadzonych na Sobięcinie prac. Firma opóźnienia w harmonogramie robót tłumaczy brakiem odpowiedniej ilości pracowników. Najbliższe tygodnie pokażą, czy Eurovia dotrzyma słowa i tempo zmian na Sobięcinie wzrośnie, czy też kierowcy i mieszkańcy tej dzielnicy będą musieli uzbroić się w daleko idącą cierpliwość.

Twoja reakcja na artykuł?

6
12%
Cieszy
12
24%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
8
16%
Złości
22
45%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group