Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4627
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Rehabilitacja po ataku mieczem samurajskim

Piątek, 28 czerwca 2024, 11:39
Aktualizacja: 11:46
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Rehabilitacja po ataku mieczem samurajskim
Fot. użyczone
Opis zrzutki – rehabilitacja po ataku mieczem samurajskim. Atak mieczem samurajskim, a w efekcie odcięta dłoń, transfuzja krwi, wstawione śruby, płytki, uszkodzone kości, ścięgna oraz tętnica podkolanowa.....

ZBIÓRKA DLA MATEUSZA!!!

21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 przy ul. Reymonta w Boguszowie-Gorcach doszło do tragicznego zdarzenia, które zmieniło życie Mateusza. Idąc ulicą w biały dzień został brutalnie zaatakowany przez mężczyznę, który użył miecza samurajskiego. Mężczyźnie towarzyszyły kolejne dwie osoby. W wyniku ataku Mateusz doznał trzech poważnych ran ciętych-dwie w obie nogi oraz jedną w prawą dłoń. Obrażenia były tak poważne, że lekarze musieli podjąć długotrwałą walkę o jego życie oraz niezwłocznie przyszyto mu dłoń. Cały personel szpitalny stanął na wysokości zadania, żeby przytrzymać go przy życiu.

W wyniku ataku uszkodzone zostały kości ścięgna oraz tętnica podkolanowa. Wykonano transfuzję krwi, wstawiono śruby, płytki.

Do dzisiaj nie możemy uwierzyć w to co się wydarzyło, ponieważ motywem tego była zazdrość o kobietę, a mianowicie wysłanie życzeń urodzinowych, z których sprawca nie był zadowolony i w ramach zazdrości podjął się takiego czynu.

Do dzisiaj zadajemy sobie to pytanie: "dlaczego akurat nas to musiało spotkać?"

Teraz Mateusz stoi przed długą i trudną drogą rehabilitacji, która będzie wymagała ogromnego zaangażowania i wsparcia. Jako rodzina postanowiliśmy zorganizować zbiórkę na rehabilitację, prywatną opiekę oraz turnus leczniczy. Celem zbiórki jest zebranie środków finansowych, które pozwolą mu pokryć ogromne koszty związane z terapią, operacjami i rehabilitacją. Planujemy również działania, które mają na celu promocję zbiórki i zwiększenie świadomości społecznej na temat potrzeb Mateusza, będą to między innymi akcje w mediach społecznościowych, plakaty informacyjne oraz współpraca z lokalnymi mediami. Mateusz potrzebuje nie tylko wsparcia finansowego, ale również opieki psychologa.

Każda forma wsparcia będzie niezwykle cenna dla niego i jego rodziny.

Dlatego z całego serca prosimy Wszystkich o pomoc w zbiórce oraz dzielenia się informacjami o tym wydarzeniu, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Razem możemy pomóc mu pokonać przeszkody i przywrócić mu zdrowie oraz nadzieję na lepsze jutro.

https://zrzutka.pl/vrkhan?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR37_PFhVj7KWT553e2Ca9EKPtRmgLlUPqr9qi5FpSYvO1pAeMyzjYNEKJE_aem_2J6AEfkeXLAZk1VdXECrJA

Twoja reakcja na artykuł?

2
3%
Cieszy
4
6%
Hahaha
3
5%
Nudzi
5
8%
Smuci
4
6%
Złości
44
71%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group