Czytających: 6144

Wałbrzych: Remis z rezerwami

Wtorek, 22 sierpnia 2023, 8:41
Aktualizacja: 8:49
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika w drugim meczu o mistrzostwo klasy okręgowej podzielili się punktami z rezerwami Lechii Dzierżoniów.

Wałbrzyszanie dobrze weszli w mecz i już w 8. minucie po trafieniu Michała Krynickiego z rzutu wolnego wyszli na prowadzenie. Niestety już po kilku minutach goście z Dzierżoniowa odpowiedzieli skuteczną akcją i mieliśmy remis 1-1. Odpowiedź biało-niebieskich była niemal natychmiastowa i w 18. minucie Dominik Tłuścik wyprowadził Górników ponownie na prowadzenie. Mimo okazji z obu stron, do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Przez długą część drugiej odsłony Górnicy skutecznie bronili dostępu do własnej bramki i starali się podwyższyć wynik, ale bezskutecznie. Niestety w 78. minucie nasi nie ustrzegli się błędu w defensywie i goście znów doprowadzili do wyrównania.

Górnik Wałbrzych - Lechia II Dzierżoniów 2-2 (2-1)

Kubiak, Rosicki, Migacz, Vishnitskyi, Ziatdinov, Tłuścik (86' Wiejacki), Kobylański (60' Korba), Nuriiev (60' Krawczyk), Aldeir (72' Wyszyński), Sobiesierski, Krynicki