Niedziela, 11 kwietnia
Imieniny: Filipa, Leona
Czytających: 2335
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rusza kolejna edycja "Dobre pomysły zmieniają nasz świat"

Poniedziałek, 18 września 2017, 9:45
Aktualizacja: 10:11
Autor: red
Wałbrzych: Rusza kolejna edycja
Fot. organizatorzy
Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu we współpracy z Fundacją Edukacji Europejskiej i Zespołem Szkół nr 5 w Wałbrzychu ogłaszają VIII EDYCJĘ FUNDUSZU TOYOTY "Dobre pomysły zmieniają nasz świat" – projekty realizowane w 2018 roku.

Podobnie jak w poprzednich latach zapraszamy organizacje typy non-profit z powiatu wałbrzyskiego i inne podmioty realizujące inicjatywy dla dobra społeczności lokalnej nie nastawione na osiąganie zysku (np. fundacje, stowarzyszenia, szkoły, wspólnoty samorządowe, kluby sportowe, itp.) - do składania wniosków o dotację na realizację projektów w obszarach:

EKOLOGIA i/lub PROMOCJA ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA/REKREACJA:

Projekty muszą przewidywać trwałą zmianę w otoczeniu i powinny być powiązane z działaniami edukacyjnymi lub podnoszeniem świadomości w zakresie wybranej dziedziny. Pula środków do przekazania na realizację projektów w 2018 roku wynosi 80 tys. zł, a maksymalna kwota dotacji na realizację projektu wynosi 20 tys. zł.

A OTO WAŻNE DATY VIII EDYCJI KONKURSU:

- 2 października godzina 14.00 - Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu, ul. Ogrodowa 2a - spotkanie konsultacyjno - szkoleniowe dla Wnioskodawców
- Termin składania wniosków: od 18 września do 2 grudnia 2017r
- Termin ogłoszenia decyzji o przyznaniu wsparcia: 23 grudnia 2017r
- Czas realizacji projektów: styczeń - czerwiec 2018r
- Czas składania raportu końcowego: do 14 września 2018r

VII edycja Funduszu Toyoty realizowana jest w Partnerstwie:

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu - przekazuje środki finansowe na realizację konkursu, Fundacja Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu - jest operatorem konkursu, Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu - wspiera Wnioskodawców w opracowaniu projektów zagospodarowania przestrzennego. Uczniowie kierunku technik architektury krajobrazu pomagają Wnioskodawcom w opracowaniu koncepcji zagospodarowania przestrzennego. Każdy Wnioskodawca ma obowiązek nawiązać współpracę z uczniami Zespołu Szkół nr 5 w zakresie opracowania ww. koncepcji. Współpracy musi być nawiązana w okresie od 2 do 27 października 2017r. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu nawiązania współpracy z uczniami Zespołu Szkół nr 5 znajdują się w Regulaminie Konkursu, który znajdziecie Państwo w załączeniu do niniejszej wiadomości. Pozostałe załączniki dotyczące ubiegania się o dotację w ramach konkursu zostały opublikowane na stronie www.fee.org.pl i www.zielonywalbrzych.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group