Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Rusza piąta edycja Dolnośląskiego Festiwalu Podróżników 17 Południk

Wtorek, 19 lipca 2016, 8:42
Aktualizacja: 8:44
Autor: red
REGION: Rusza piąta edycja Dolnośląskiego Festiwalu Podróżników 17 Południk
Fot. organizatorzy
Już dzisiaj wszystkich miłośników dalekich stron i różnych kultur zapraszamy w dniach 02–04.09.2016 r. do niewielkiej miejscowości Pasterka w Górach Stołowych na kolejną, piątą już edycję Dolnośląskiego Festiwalu Podróżników 17 Południk.

Dolnośląski Festiwal Podróżników - 17 Południk, którego nazwa pochodzi od południka przebiegającego przez stolicę Dolnego Śląska, to miejsce spotkań wyjątkowych osobowości, unikatowych prelekcji i nieszablonowej edukacji. Co roku gromadzi ludzi ciekawych świata, pasjonatów aktywnej turystyki i eksploratorów najodleglejszych zakątków naszego globu, a także tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej wielkiej, podróżniczej przygody i dopiero poszukują swoich inspiracji.

Trzy festiwalowe dni w Pasterce wypełni szereg atrakcji, z których jak zwykle najważniejsze będą spotkania z podróżnikami. Nie zabraknie fascynujących opowieści, przepięknych zdjęć oraz ciekawych, filmowych prezentacji. W programie także: konkursy, górskie wycieczki oraz wielkie festiwalowe ognisko, które jak zawsze płonąć będzie do białego rana. A wszystko to w wyjątkowej atmosferze oraz niepowtarzalnym otoczeniu Gór Stołowych, w maleńkiej i niezwykle urokliwej miejscowości, położonej tuż przy granicy z Republiką Czeską.

Serdecznie zapraszamy!
Więcej na www.17poludnik.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group