Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 2283
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Ruszają studenckie czwartki z prawdziwego zdarzenia!

Czwartek, 4 listopada 2010, 7:40
Aktualizacja: Środa, 14 października 2020, 17:53
Autor: Michał Cisło
REGION, Szczawno-Zdrój: Ruszają studenckie czwartki z prawdziwego zdarzenia!
Fot. organizatorzy
Ciekawą ofertę przygotowała dla wszystkich studentów z całego Wałbrzycha oraz okolic restauracja „Pod Lwami” ze Szczawna–Zdroju, która powrócić chce do tradycji – słynnych studenckich czwartków. Już dziś pierwsza impreza.

Restauracja „Pod Lwami” to lokal słynący z rodzinnego klimatu, przyjacielskiej atmosfery i smacznego jedzenia. Doświadczenie, jakim dysponuje obsługa oraz właściciele lokalu, sprawiają, że klienci wracają do niego z przyjemnością oraz uśmiechem na twarzy.

Tym razem zarządzający „Lwami” postanowili pójść nieco dalej i zainteresować się potrzebami studentów, dla których oprócz tego, że przygotowane zostały 20-procentowe zniżki od poniedziałku do czwartku, to na dodatek w czwartki organizowane będą specjalne wieczorki przy muzyce, z udziałem znanych DJ-ów nie tylko z miasta, ale również z całego Dolnego Śląska. Jak udało nam się ustalić, w najbliższych tygodniach zagrać mają między innymi Bryl-Okey.
- W Wałbrzychu mamy ponad 6000 tysięcy studentów, ale gdzie oni tak naprawdę mogą pójść się pobawić? - pyta Iwona Huszczo, właścicielka lokalu. – U nas żacy otrzymają zniżki na wszystko, będą mogli pobawić się przy funkach, r'n'b, reggae czy hip-hopie. Będą mogli zjeść i spokojnie się napić. Wstęp za darmo. Wystarczy, że okażą jedynie legitymację studencką, a my resztą się już zajmiemy – dodaje z uśmiechem.

Pierwsza impreza rozpoczynająca cykl wspólnych zabaw rozpocznie się już dziś o godzinie 20.00. Dodatkowo co czwartek promowane mają być nowe i specjalne drinki.
- Może być ciekawie, bo w czwartki w sumie naprawdę nic się nie dzieje... - mówi Sebastian, student jednej z wałbrzyskiej uczelni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group