Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 3909
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ruszyła Karta "Kocham Wałbrzych"

Wtorek, 2 kwietnia 2024, 11:46
Aktualizacja: 15:08
Autor: red
Wałbrzych: Ruszyła Karta "Kocham Wałbrzych"
Fot. UM Wałbrzych
Od dziś 2 kwietnia ruszyła Karta Mieszkańca "Kocham Wałbrzych". Kocham Wałbrzych to inicjatywa miasta, mająca na celu motywowanie mieszkańców do korzystania z lokalnych usług i ofert, szczególnie w dziedzinach takich jak kultura, sport, zdrowie, czy gastronomia.

Program ten zachęca do odkrywania miasta, uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych, korzystania z obiektów rekreacyjnych oraz wspierania lokalnej gospodarki poprzez oferty specjalne i zniżki od partnerów Programu.

Dołączając do Programu Karta Mieszkańca i rozliczając swoje podatki w Wałbrzychu, uzyskujesz dostęp do specjalnych cen i ofert, które umożliwiają korzystanie z bogatej oferty miasta po niższych cenach. To Twoja szansa na aktywne i pełne korzyści uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności!

Program Wałbrzyska Karta Mieszkańca jest otwarty dla wszystkich – od rodzin, przez osoby pracujące, uczniów i studentów, po seniorów 60+. Uczestnicząc w programie, zyskujesz dostęp do ekskluzywnych ofert od partnerów, w tym zniżki na produkty i usługi. Chcesz wykorzystać te możliwości?

Cały proces jest prosty: zarejestruj się online, krok po kroku, a następnie pobierz dedykowaną aplikację na swój telefon. Dzięki temu, wszystkie korzyści programu Karta Mieszkańca będą zawsze pod ręką!

Szczegóły na stronie: https://karta.walbrzych.eu/

Twoja reakcja na artykuł?

17
45%
Cieszy
11
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
8%
Złości
7
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group