Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 3550
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ruszyły castingi

Niedziela, 1 marca 2020, 8:35
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 marca 2020, 8:40
Autor: red.
Wałbrzych: Ruszyły castingi
Fot. Robert Bajek
W siedzibie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze odbył się wczoraj pierwszy casting do tegorocznej edycji konkursu "Wałbrzych Ma Talent". Zgłosiło się do niego 31 uczestników. Następny casting odbędzie się 4 kwietnia.

Organizowany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury konkurs "Wałbrzych Ma Talent" skierowany jest do uzdolnionych mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej - osób indywidualnych, grup i zespołów. Nie ma ograniczeń wiekowych. Uczestnicy muszą zademonstrować Jurorom dowolne uzdolnienie - wokalne, instrumentalne, taneczne, akrobatyczne czy plastyczne. Najlepsi zaprezentują się szerokiej publiczności podczas wielkiego finału, który zostanie zorganizowany 24 maja podczas Dni Wałbrzycha.

Nagroda główna w tym cyklicznym konkursie wynosi 3 000 złotych. Oprócz tego laureaci mogą liczyć na nagranie teledysku lub filmu promocyjnego przez studio PlayR, nagranie i produkcję singla przez producenta muzycznego Pawła Cieślika do tekstu i muzyki Juranda Wójcika, uczestnika drugiej edycji The Voice Of Poland i wyjazd do Hanoweru na Polonijny Festiwal Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group