Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 3030
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ruszyły próby

Niedziela, 28 czerwca 2020, 12:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 czerwca 2020, 8:45
Autor: red
Wałbrzych: Ruszyły próby
Fot. użyczone
W Teatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu rozpoczęły się próby do nowego spektaklu z autorskim tekstem dyrektora artystycznego Seby Majewskiego i w jego reżyserii. Próby na razie odbywają się online, w przestrzeni teatru zaczną odbywać się w sierpniu.

- Po pół roku od rozpoczęcia społecznej izolacji podejmujemy próbę opowiedzenia o nas w czasach pandemii. W spektaklu chcemy sprawdzić aktualność materiału, który on line zbieraliśmy od marca 2020 roku - gdzie byliśmy, a gdzie jesteśmy, czy coś się w nas zmieniło, a co zmieniło się na świecie? Jakie słowa straciły swoje znaczenie, a jakie zaczęły opisywać nam rzeczywistość. Myślimy o wspólnym przyjrzeniu się temu, co stało się z naszym zbiorowym doświadczeniem. Dlatego WSZYSTKICH zapraszamy już 4 września na pierwszą premierę sezonu - mówi Seb Majewski.

PANI MORU
tekst: pilgrim /majewski
reżyseria: seb majewski

obsada:
Irena Sierakowska
Anna Solarek
Michał Kosela
Piotr Mokrzycki
Czesław Skwarek
Piotr Tokarz
Ryszard Węgrzyn

premiera: 04.09.2020 na Dużej Scenie

Premierą spektaklu „PANI MORU” otworzymy nowy sezon w Teatrze Dramatycznym pod hasłem „WIEMY, JAK TO ZROBIĆ”, w którym zaplanowaliśmy premiery 16 monodramów aktorskich – każdego z członków zespołu aktorskiego. Na premiery pierwszych monodramów zaprosimy do Wałbrzycha już w październiku.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
2
50%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group