Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2624
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Rywalizowały przedszkolaki

Niedziela, 16 kwietnia 2017, 6:37
Autor: red
REGION, Mieroszów: Rywalizowały przedszkolaki
Fot. organizatorzy
W hali widowiskowo – sportowej przy ulicy Hożej 4 w Mieroszowie miała miejsce VII Międzynarodowa Spartakiada Przedszkolaków.

Wzięły w niej udział drużyny z Mieroszowa, Sokołowska, Kowalowej oraz nasi sąsiedzi z Viznova i Mezimesti. Sala po brzegi wypełniona małymi kibicami , mieniła się różnymi kolorami pomponów, transparentów i gadżetów, które wspomagały doping małych sportowców. Emocjom, wrzawie, okrzykom, spontanicznej radości nie było końca. Publiczność spisała się doskonale!

Młodzi niezwykle sprawni przedstawiciele placówek dawali z siebie wszystko, bo oprócz doskonałej zabawy była to również rywalizacja w duchu fair play. Zawodnicy zmierzyli się w 6 konkurencjach, które sprawdzały różne sprawności m.in. były to konkurencje pod nazwą „hulajnoga” czy „łyżworolki”. Każdy maluch dawał z siebie wszystko i godnie reprezentował swoją szkołę czy przedszkole. Po zakończonych zmaganiach wszystkie dzieci mogły spożytkować pozostałą energię podczas tańca zumby, to był niesamowity pokaz! I po raz kolejny potwierdziło się, że dzieci mają niezliczoną ilość siły.

Po podliczeniu punktacji najlepsze okazało się Przedszkole Miejskie z Mieroszowa, na drugim miejscu uplasowała się Publiczna Szkoła Podstawowa z Mieroszowa, na miejscu III Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowalowej, miejsce IV zajęły dzieci z Przedszkola
w Mezimesti, miejsce V należało do przedszkolaków z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sokołowsku, a miejsce VI Przedszkole w Viznovie. Każdy z przedszkolaków otrzymał pamiątkowy medal, a cała drużyna puchar, który stanie w honorowym miejscu.

Burmistrz Marcin Raczyński, który objął to wydarzenie swoim patronatem nie krył zadowolenia, dumy i zachwytu z młodych zawodników, którzy wkładali tyle serca i wysiłku w jak najlepsze wykonanie każdego ćwiczenia.
- Nie gościłem jeszcze na żadnym takim wydarzeniu, na którym byłoby tyle radości i niezwykłych emocji. Cieszy mnie ogromnie, że mamy tylu młodych sportowców, a wygranym jest dzisiaj każdy – powiedział burmistrz Raczyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group