Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4628
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rządzi siatkówka

Wtorek, 25 maja 2021, 8:02
Aktualizacja: 8:05
Autor: PAW
Wałbrzych: Rządzi siatkówka
Fot. organizatorzy
W nadchodzących dniach MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych jest organizatorem kilku siatkarskich wydarzeń, które odbędą się w naszym mieście.

W sobotę 29 maja o godzinie 10:00, w Hali Wałbrzyskich Mistrzów, odbędzie się finał wojewódzki rozgrywek Kinder+ Sport Dolny Śląsk 2021 Kinder Joy of moving w kategorii "dwójek" dziewcząt. O awans do rozgrywek centralnych walczyć będzie 8 najlepszych zespołów z województwa dolnośląskiego. Organizatorem turnieju jest MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych.

W niedzielę 30 maja o godzinie 9:30 odbędzie się I Turniej o Puchar Prezesa Wałbrzyskich Wodociągów. W Hali Wałbrzyskich Mistrzów w Wałbrzychu rywalizować będą 4 zespoły w kategorii Młodziczek (rocznik 2006 i młodsze). Uczestnicy: UKS Kaniasiatka Gostyń, MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, AZS AWF Wrocław, MKS MOS Wrocław. W Hali MOSiR Szczawno-Zdrój, ul. Słoneczna 1, w Szczawnie-Zdroju rywalizować będzie 6 zespołów w kategorii Juniorek Młodszych (rocznik 2004 i młodsze). Uczestnicy: #VolleyWrocław, UKS Śmigiel, MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, MKS MOS Wieliczka, AZS AWF Wrocław, MKS IgnerHome Volley Świdnica.

Uroczyste zakończenie turnieju i dekoracja zaplanowana około godziny 16:30 -17:00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów, na które zostali zaproszeni przedstawiciele Wałbrzyskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej oraz miast gospodarzy poszczególnych turniejów (Wałbrzych oraz Szczawno-Zdrój). Organizatorem turnieju jest MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych.

W środę 2 czerwca o godzinie 19:00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów odbędzie się mecz półfinałowy w ramach rozgrywek o Puchar Dolnośląskiej Akademii Siatkówki w kategorii juniorek młodszych pomiędzy MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych a KS Olimpia Jawor.

Dolnośląska Akademia Siatkówki to projekt finansowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Pomysłodawcą 1 edycji projektu była Vice Marszałek Województwa Dolnośląskiego Pani Iwona Krawczyk. Projekt skierowany jest dla klubów siatkarskich szkolących chłopców i dziewcząt i ma na celu pomoc całej społeczności siatkarskiej na terenie Dolnego Śląska poprzez realizację wielu działań m.in: specjalistycznych warsztatów trenerskich, treningi z mistrzami sportu, turnieje o zasięgu krajowym i międzynarodowym, szkolenia trenerskie, warsztaty sportowe i edukacyjne dla dzieci i młodzieży i inne.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group