Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3773
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Samowolne oddalenie

Środa, 10 kwietnia 2024, 9:39
Aktualizacja: 11:11
Autor: red
Wałbrzych: Samowolne oddalenie
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci poszukiwali wczoraj późnym wieczorem schorowanego 80–latka, który nie informując pracowników o swoich planach, oddalił się z placówki pomocowej przy ul. Ogrodowej. Bezpośrednio po przyjęciu zawiadomienia o zaginięciu, ogłoszono alarm dla całego stanu etatowego pierwszego komisariatu.

Wczoraj w godzinach wieczornych wałbrzyscy policjanci otrzymali od pracowników ośrodka pomocowego na Szczawienku informację o samowolnym oddaleniu się ich pensjonariusza. Po ustaleniu pełnych okoliczności tego zdarzenia, mając informację o tym, że mężczyzna poważnie choruje, zarządzone zostały działania poszukiwawcze. Mundurowi, którzy tego dnia byli już w służbie od razu rozpoczęli sprawdzanie miejsc, w które mógł udać się 80-latek, kontrolowali główne ciągi komunikacyjne miasta oraz dokonali ustaleń w szpitalach.

Alarm ogłoszony został dla całego stanu osobowego pierwszego komisariatu. Nim jednak większość funkcjonariuszy, przed nastaniem zmroku, przyjechała do jednostki, jadący w tym momencie na służbę st. asp. Grzegorz Majewski, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, zauważył w rejonie skrzyżowana ul. 11-go Listopada i Armii Krajowej w Wałbrzychu, osobę wizerunkiem pasującą do zaginionego seniora.

Chwilę później potwierdziło się, że był to poszukiwany 80-latek, któremu na szczęście nic się nie stało. Po zakończonych czynnościach został on przez funkcjonariuszy przekazany w placówce pomocowej opiekunowi.

Twoja reakcja na artykuł?

4
29%
Cieszy
2
14%
Hahaha
2
14%
Nudzi
2
14%
Smuci
1
7%
Złości
3
21%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group