Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 2628
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Senior "potraktował" napastnika kulą ortopedyczną

Wtorek, 15 stycznia 2019, 12:42
Aktualizacja: 14:38
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Senior "potraktował" napastnika kulą ortopedyczną
Fot. KMP Wałbrzych
Napadł na seniorów, ale niczego nie ukradł z uwagi na postawę pokrzywdzonych, którzy bohatersko odparli atak napastnika. Dzięki policjantom z Boguszowa–Gorc 29–letni przestępca szybko trafił za kratki.

W minioną sobotę przed godziną 21:00 29-letni mężczyzna wtargnął do mieszkania starszego małżeństwa z Czarnego Boru i używając przemocy zażądał od nich pieniędzy. Pomimo choroby, 76-letni mężczyzna bohatersko odparł atak napastnika, wykorzystując do tego własną kulę ortopedyczną. Oszołomiony przestępca uciekł z miejsca zdarzenia z rozciętym łukiem brwiowym, jednak długo nie cieszył się wolnością.

Na podstawie wstępnego rysopisu podanego przez poszkodowanych, sprawca od razu został wytypowany przez policjantów z Komisariatu w Boguszowie-Gorcach, a następnie po kilkudziesięciu minutach zatrzymany w swoim mieszkaniu w Grzędach. Za siłowe wtargnięcie do mieszkania oraz usiłowanie rozboju, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 12. Decyzją sądu 29-latek został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.

Twoja reakcja na artykuł?

35
85%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
2%
Złości
5
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group