Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 5225
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Serce pełne nakrętek

Czwartek, 2 września 2021, 13:19
Autor: JAZ
Wałbrzych: Serce pełne nakrętek
Fot. użyczone
Wystarczył zaledwie miesiąc na to, aby pracownicy Faurecii Pneumatyki zapełnili nakrętkami metalowy pojemnik w kształcie serca przeznaczony dla Marysi.

Marysia to niezwykła, mała dziewczynka, która w swoim życiu przeszła już szereg zabiegów, operacji i badań. Zdiagnozowano u niej rozszczepienie kręgosłupa piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego ze współistniejącym wodogłowiem, Jej codziennością są częste wizyty w szpitalach, klinikach, gabinetach lekarskich. Dzisiaj cała rodzina, przyjaciele i ludzie dobrej woli walczą z przeciwnościami losu, by pomóc tej dzielnej wojowniczce normalnie żyć.

Chcąc wesprzeć zbiórkę na rzecz Marysi – wnuczki pracowników, zakład Faurecia Pneumatic zakupił kosz na plastikowe nakrętki w kształcie serca. I już po miesiącu udało się osiągnąć pierwszy cel – zapełniono nakrętkami pierwsze serduszko. Ale to nie oznacza, że akcja się zakończyła. Wręcz przeciwnie! Niebawem będzie można oddać niepotrzebne plastikowe nakrętki do serduszek we wszystkich Faureciach. Każdy może dostarczyć zebrane nakrętki na portiernię zakładów przy ulicy Jachimowicza 3, 5 i 9 i dzięki temu dołożyć swoją cegiełkę do szczęścia Marysi. Zachęcamy również do wsparcia Marysi poprzez przepisania 1% podatku, przekazanie przedmiotów na aukcje charytatywne na profilach społecznościowych oraz wpłacenie darowizn na portalu zrzutka.pl.

Więcej informacji o tym co u Marysi możecie zobaczyć na Facebooku RAZEM DLA MARYSI

Twoja reakcja na artykuł?

17
85%
Cieszy
2
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group