Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 4554
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Dziećmorowice: Sezon jeździecki rozpoczęty

Niedziela, 28 kwietnia 2019, 8:29
Autor: JAZ
REGION, Dziećmorowice: Sezon jeździecki rozpoczęty
Fot. JAZ
W Stajni „Zielone Wzgórza” w Dziećmorowicach został rozpoczęty sezon jeździecki. Organizatorzy zapewnili swoim gościom moc atrakcji, na które złożyły się pokazy, gry i zabawy oraz wspólna biesiada przy grillu i muzyce.

- Każde otwarcie sezonu dla każdej stajni jest bardzo ważne. Jest to symboliczne pożegnanie zimy, tej trudniejszej pory roku dla koni i jednocześnie przywitanie lata, czyli tej aktywnej formy w świecie jeździeckim. Odpowiednikiem pożegnania sezonu jest Hubertus, który też organizowaliśmy. Znaczna część osób, która jest tu dzisiaj, była również na Hubertusie. Większość stajni próbuje zrobić coś dla swoich stałych klientów i od razu pozyskać nowych klientów. Chcemy żeby ci przyszli, zobaczyli co robimy. Dodatkowo specjalnie dla nich robimy jeszcze dodatkowe atrakcje. W tamtym roku był „Kopciuszek”- przedstawienie jeździeckie, a w tym będzie Kadryl, czyli taniec na koniu. Polega to na tym, że przy muzyce wykonuje się synchroniczny układ. Wymusza to na jeźdźcu połączenie elementów ujeżdżeniowych, bo trzeba wykonać jakieś figury na koniu. Trzeba to zrobić synchronicznie, w określonych przebraniach i do muzyki – mówiła Magdalena Drozdowska-Pazik.

Poza pokazami tanecznymi każdy z uczestników zabawy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w zawodach sportowych.
- W drugiej części zabawy odbędą się zawody sportowe, gdzie każdy będzie mógł pokazać swoje umiejętności. Chcemy w tę zabawę włączyć jak największą ilość osób, najlepiej całe rodziny, nawet z małymi dziećmi. Będą to więc zawody drużynowe dla całych rodzin. Konkurencje tak są obmyślone, żeby każdy mógł się bawić – zachęca do wspólnej zabawy pani Magdalena.

Po rywalizacji sportowej gości do wspólnej zabawy zachęcać będzie zespół szantowy Grupa Dużego Ryzyka. Sama impreza zorganizowana została w stylu marynistycznym. Organizatorzy zadbali więc o dekoracje i odpowiedni do tematyki ubiór.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group