Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4521
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Skrzaty w czołówce

Środa, 24 maja 2017, 20:52
Aktualizacja: 20:58
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Skrzaty w czołówce
Fot. użyczone
Na obiekcie tenisowym w Szczawnie Zdroju rozegrano drugą edycje tenisowego cyklu SKRZATÓW, w którym nagrodą jest udział we wrześniowym turnieju MASTERS CHAMIPONS BOWL w Umagu.

Zmagania toczyły się systemem grupowym, a każdy z zawodników miał do rozegrania aż 6 spotkań. Formuła zawodów dająca możliwość rozegrania dużej liczby spotkań oraz atrakcyjną nagrodą cyklu przyciągają na start wielu zawodników. Tak było i tym razem kiedy lista zawodników oczekujących na grę w szczawieńskim turnieju była bardzo długa. Warto również wspomnieć, iż w pierwszej selekcji zawody chłopców były najmocniejszym turniejem wojewódzkim w Polsce, bowiem wszyscy bezpośrednio zakwalifikowani gracze mieli ranking z pierwszej setki tej kategorii wiekowej w kraju.

W turnieju dziewcząt KT Szczawno Zdrój reprezentowany był przez Oliwię Dróżdż, Polę Rosiak, Julię Hoffmann oraz Klaudię Owcarz. Awans do grupy finałowej wywalczyła Klaudia ostatecznie plasując się na czwartej pozycji w całych zawodach. Najlepsza była Malwina Edyk z Łodzi przed Zofią Dobiją z Bielska Białej i Amelią Stochniał z Wrocławia. Wśród chłopców Uzdrowisko reprezentowali Gabriel Wójcicki, Filip Kosiński, Mateusz Dróżdż, Dawid Okopniak, Mikołaj Huszczo oraz Krystian Pniewski. W całych zawodach triumfował właśnie zawodnik gospodarzy Gabriel Wójcicki przed Maciejem Durkalcem z Wrocławia oraz Miłoszem Renkielem z Piotrkowa Trybunalskiego i Kasprem Kulpą z Lubina. !

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group