Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3669
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Slalomem na Dzikowcu

Wiadomości: Boguszów-Gorce
Wtorek, 29 stycznia 2013, 16:39
Aktualizacja: 16:43
Autor: PAW
Fot. użyczone
27 stycznia rozegrano po raz trzeci Puchar Dzikowca w zjazdach slalomem.

Impreza zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny „Dzikowiec” spotkała się z dużym zainteresowaniem narciarzy i snowboardzistów. Pomimo dość mroźnej aury tego dnia w zawodach udział wzięło łącznie 65 zawodniczek i zawodników startujących na nartach i snowboardach.

Impreza miała charakter przede wszystkim rekreacyjny, mimo to rywalizacja w poszczególnych kategoriach była zacięta. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary i drobne upominki.

Wyniki:

Kobiety – narty:

Lelonkiewicz Zofia 1998 00:00:32.595
Jurkanis Julia 1985 00:00:36.527
Malison Monika 1968 00:00:36.678
Siwak Klaudia 1997 00:00:44.023
Dlugosz Lilianna 1956 00:00:55.164
Wieczorek Anna 1974 00:00:56.957
Musial Monika 1969 00:00:59.879

Mężczyźni:

Dworniczek Wiesław 1969 00:00:30.737
Michal Norbert 1988 00:00:31.000
Malison Marek 1966 00:00:31.418
Gębski Emil 1991 00:00:32.361
Gara Krzysztof 1956 00:00:33.204
Groń Jakub 1996 00:00:33.382
Wiśniewski Dawid 1982 00:00:33.555
Rasztar Andrzej 1950 00:00:33.844
Herman Tomasz 1970 00:00:34.043
Bielejewski Mariusz 1961 00:00:34.056
Schwartz Jan 1991 00:00:34.599
Adamczak Tomasz 1975 00:00:35.649
Skonieczny M. 1985 00:00:36.083
Szuman Piotr 1974 00:00:36.274
Lema Piotr 1971 00:00:36.538
Cisiński Dariusz 1965 00:00:36.572
Pastuszko Józef 1966 00:00:37.641
Kopyść Paweł 1996 00:00:37.814
Śliwa Kamil 1989 00:00:39.207
Piekarek Grzegorz 1968 00:00:40.592
Bieniek Paweł 1991 00:00:40.618
Kazmierski Mateusz 1986 00:00:40.787
Karpiński Radek 1986 00:00:41.983
Wrona Kamil 1996 00:00:42.108
Mnich Łukasz 1979 00:00:42.125
Jurkanis Piotr 1957 00:00:42.273
Magdziarczyk Roman 1977 00:00:42.541
Sidorowic WŁodzimierz 1953 00:00:43.007
Stanislaw Traper 1943 00:00:43.189
Pluta Jacek 1964 00:00:43.317
Karpiński Łukasz 1981 00:00:45.715
Piekaj Łukasz 1989 00:00:45.818
Kozak Grzegorz 1971 00:00:46.010
Krawczyk Jacek 1969 00:00:46.179
Wieczorek Krystian 1974 00:00:48.068
Mnich WiesŁaw 1954 00:01:15.036

Snowboard – kobiety:

Połeć Ola 1992
Kwaśna Aleksandra 1998

Snowboard – mężczyźni:

Łyszczarek Łukasz 1984 00:00:44.846
Piekaj Łukasz 1989 00:00:45:818
Reichel Jakub 1994 00:00:48.717
Połeć Tomasz 1966 00:00:50.922
Jowik Kamil 1977 00:00:51.103
Grzesiak Wojciech 1992 00:01:20.104

Narty – dziewczęta:

Lema Dominika 2004 00:00:44.264
Szuman Daniela 1998 00:00:45.130

Narty – chłopcy:

Lelonkiewicz Borys 2001 00:00:32.817
Malison Martin 1999 00:00:34.742
Guzera Dawid 1999 00:00:36.967
Kmera Piotr 2001 00:00:37.876
Szczepaniak Tomasz 2001 00:00:39.928
Bednarz Krzysztof 2000 00:00:40.935
Wujda Dawid 2001 00:00:41.949
Szczepaniak Filip 1999 00:00:48.575
Nowak Marek 1998 00:00:49.911

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group