• Wtorek, 19 lutego 2019
  • Godz. 21:45
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelgo
  • Czytających: 3969
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Sławomir Wójcik kandydatem na burmistrza Boguszowa–Gorc

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Piątek, 7 września 2018, 9:24
Aktualizacja: Sobota, 8 września 2018, 8:08
Autor: red
Fot. użyczone
Po Jacku Cichurze, Marku Tarnackim i Sylwii Dąbrowskiej pojawił się kolejny kandydat na stanowisko burmistrza Boguszowa–Gorc. Jest nim Sławomir Wójcik, który przed czterema laty przeszedł do drugiej tury, w której przegrał z Waldemarem Kujawą.

- W trosce o nasze miasto podjąłem decyzję o kandydowaniu na burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc. Mam 45 lat, od wielu lat pracuję w PKO Banku Polskim S.A. Urodziłem się, wychowałem i mieszkam w Boguszowie-Gorcach. Tutaj założyłem rodzinę i wspólnie z żoną wychowujemy dwójkę dzieci - mówi kandydat. - Z okresu dzieciństwa pamiętam dni świetności naszego miasta i dlatego pragnę, aby ponownie tętniło ono życiem. Jest to możliwe dzięki pracy i zaangażowaniu młodych mieszkańców, a także doświadczeniu i mądrości seniorów. Naszemu miastu potrzebne są PRAWDZIWE, A NIE KOSMETYCZNE ZMIANY. Konieczna jest głęboka reforma w wielu aspektach życia. Jestem przekonany, że wspólnie z Wami osiągnięcie tego jest możliwe. Dziękuję tym wszystkim, którzy mi ufają i przekonali do tego, abym kandydował na stanowisko burmistrza Boguszowa - Gorc, a pozostałych mieszkańców proszę o kredyt zaufania. Jako bankowiec mam świadomość, że każdy kredyt musi zostać spłacony i dlatego możecie być Państwo pewni, że wywiążę się ze wszystkich obietnic wyborczych, które przedstawię w swoim programie już wkrótce.

Twoja reakcja na artykuł?

20
56%
Cieszy
0
0%
Dziwi
2
6%
Nudzi
2
6%
Smuci
0
0%
Złości
12
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (57) Dodaj komentarz

~obywatel 7-09-2018 9:45
Wspaniała informacja. Powodzenia.
~Gość 7-09-2018 9:55
Oddam głos na kobietę.
~ 7-09-2018 10:07
Powodzenia! Mam nadzieję, że pan zostanie burmistrzem naszego miasta. Proszę się trzymać i nie przejmować hejtem jaki zaraz się pojawi pod tym artykułem.
~beti 7-09-2018 11:15
Wspaniała informacja.Bardzo się cieszę to najlepszy wybór ! Kompetentny i nie związany politycznie .Przygotowany specjalista i sprawdzony mądry człowiek .Z moich obserwacji i kontaktów bezpośrednich wart polecenia .POLECAM KANDYDATURĘ
~mariola 7-09-2018 11:17
Na kobietę nie zagłosuję ,bo jest słaba i stoi za nią kiepski mężczyzna !
~mariola 7-09-2018 11:38
Na kobietę nie zagłosuję ,bo jest słaba i stoi za nią kiepski mężczyzna !
~Ada 7-09-2018 12:53
Chyba mu się w głowie poprzewracało . Zero zaangażowania w sprawy miasta . Kolejny kandydat do ciepłej posadki. O niczym nie ma bladego pojęcia . Kto go widział zaangażowanego w najdrobniejszą sprawę dotyczącą naszej aglomeracji . Ludzie nie dajcie się ogłupiać.
~ 7-09-2018 13:16
A nasi radni z Sylwią na czele co zrobili przez te 4 lata. Jakie z ich strony było zaangażowanie w sprawy miasta? czy przeciwstawili się głupim pomysłom Kujawy? Co zrobili dobrego bezinteresownie. Za co dostawali diety? Pytań wiele a odpowiedzi jak zwykle brak. Dajmy Wójcikowi szanse. Zobaczymy co zrobi. Kolejnym kandydatem do ciepłej posadki jest Sylwia i Cichura. teraz na gwałtu rety wszędzie stawia się ławki. czemu nie zrobiono tego wcześniej? Panie Sławku głowa do góry! Mój głos pan już ma.
~Mieszkaniec 7-09-2018 13:36
Jedyny kandydat, który nie jest niczym, ani nikim związany i w nic zamieszany. Od nikogo nie jest zależny. Ten Pan ma głos mój i wielu moich znajomych, bo w końcu potrzebny jest ktoś kto pizgnie w te wszystkie układy i zbuduje wszystko od nowa, od podstaw! CZEKAM NA PROGRAMY WYBORCZE WSZYSTKICH KANDYDATÓW, BO JAK NA RAZIE TO LICHO TO WYGLĄDA, ŻE KAŻDY SIĘ ZGŁASZA A NIKT NIE MA NIC DO POWIEDZENIA!!!
~Mieszkaniec 7-09-2018 13:40
A NAJLEPSZY JEST TEN CO DO KAMERY MÓWI, ŻE JEST NA RYNKU, A NIE WIE, ŻE STOI NA PLACU ODRODZENIA buahaha JEGO PRIORYTETEM SĄ ŁAWKI, CHYBA DLA MIEJSCOWEJ SZLACHTY SPOD SKLEPU MONOPOLOWEGO i PODSTREFA EKONOMICZNA, DLA FIRM, KTÓRE NIE PŁACĄ PODATKÓW. NO SUPER "GOSPODARZ".
~Zorrokon 7-09-2018 15:43
Brawo Mieszkaniec ;) za pl Odrodzenia
~Sylwia 7-09-2018 17:01
Ale sie pchaja do koryta i nastepny sie ujawnił. Siedz w tym banku i szop nie rób bo szans i tak nie masz.
~Bąk 7-09-2018 17:11
Tragedia,tragedia , że ktoś kto nie ma o niczym pojęcia pcha się na fotel burmistrza . Tragedia dla Boguszoea-Gorc. Po poprzednich wyborach wpadł w samouwielbienie i myśli , że tym razem uda mu się zdeklasować przeciwników . Za wysokie progi Panie Sławku .Trzeba mieć odrobinę samokrytyki .
~Karol 7-09-2018 17:33
Potrzeby świeża inicjatywa bez powiązań ,by nie brać pod uwagę interesów polityki a przede wszystkim interes mieszkańców .Obecna pani i obecny burmistrz popisali się już za swoich rządów na tyle ,że należałoby im podziękować BRAWO PANIE WÓJCIK !
~cr 7-09-2018 18:18
jestem za
~Wróbelek 7-09-2018 19:51
W trosce o miasto to ty już lepiej daj sobie spokój nie troszczyłeś sie do tej pory a teraz wielce zatroskany; Ludzie nie dajcie się nabrać toż to kandydat SLD i jeszcze z Ciuchrą sie układa bo lata za nim jak piesek a i na weselu w pierwszej ławce siedział a teraz udaje człowieka bezpartyjnego
~ 7-09-2018 19:52
A prezydentem Polski był elektryk po zawodówce. Można mieć 10 fakultetów i być chamem. Średnie wykształcenie kiedyś to tak jak teraz magisterka. Burmistrz nie musi mieć wyższego wykształcenia tylko zastępca burmistrza.
~Melek 7-09-2018 22:19
Sławek kończ waść wstydu oszczędź! Ja czekam na ten twój program nawet Cichura ma coś do zaproponowania a Ty? Cztery lata temu nie miałeś odwagi publicznie się zaprezentować. Cztery lata nic i co teraz Ty? Nie dla mnie. Znów chcesz oszukać!
~Aleksander 7-09-2018 22:26
I to jest gość a nie jacyś spadachroniarze karierowicze uprzejmi przed wyborami a później ludziom pokażą tylko 4 litery.
~Zofia 7-09-2018 23:01
Jedyny normalny kandydat. Co zrobiła dotychczasowa władza? NIC! Powodzenia nasz głos Pan ma.
~Edek 8-09-2018 11:51
Małgorzato takie zarzuty - jeśli są prawdziwe- kieruje się do odpowiednich służb . Inaczej są to bezprawne insynuacje. Panie Sławku - wreszcie jakaś poważna alternatywa dla naszego miasta. Czekamy na program. jeśli mogę doradzić to proszę słuchać mieszkańców. Maja oni wiele ciekawych pomysłów i nie jest to posadzenie JEDNEGO drzewka w kuźnicach kiedy to za rządów obecnych władz w tym pani Dąbrowskiej wycięto mnóstwo innych. Chyba że w ten sposób SD i jej bezradni sie rehalibilituja w oczach mieszkańców? Każdy żal za grzechy jest do przyjęcia, ale tylko w sytuacji gdy jest on szczery a nie nastawiony na pozyskanie głosów w kampanii.
~do Edka 8-09-2018 12:53
Chłopie Ty już nie wiesz co i gdzie wypisywać zeby Pani Dąbrowskiej zaszkodzić a powiem Ci że działa to odwrotnie! Zagłosujemy właśnie na nią skłania mnie do tego miedzy innymi zachowanie takich buraków jak ty! Panie Wójcik mógł Pan choć jedno drzewo posadzic w tym mieści; napisać projekt pozyskać środki i podziałać dlaczego nigdy nic! Enigma pana koledzy którzy tak działali w poprzednich wyborach potrafili z Dąbrowską dwa lata temu festyn charytatywny zrobić i to nie jeden; właczali sie też w inne imprezy i można! Nie lubie Kujawy ale na Dąbrowska zagłosuje bo to zupełnie inna inszość !
~do Małgorzaty 8-09-2018 13:39
P. Małgorzato skąd te nerwy? Czyżbym dotknął wrażliwego miejsca? A tak nawiasem mówiąc NIE MA WIĘKSZEGO BURACTWA OD WYZYWANIA INNYCH OD BURAKÓW. Pozazdrościć takiego elektoratu.
~gorcowianka 8-09-2018 18:54
Panie Sławomirze oraz panowie odpowiedzialni za pana PR(panowie Roman Piotr,którzy tu mieszkacie) Proszę przekonajcie mnie, że to właśnie na pana powinnam oddać głos! Pisze pan że przeprowadzi prawdziwe nie kosmetyczne zmiany jak chce pan to zrobić? dlaczego mam uwierzyć że to właśnie pan będzie najlepszym gospodarzem? Piszą tu, że spoza układu więc najlepszy, ale skąd mam wiedzieć że spoza układu skoro nic o panu nie wiem. Jest pan dla mnie jedną wielką niewiadomą Miał pan 4lata żeby dać się poznać. Można było powołać stowarzyszenie, działać, organizować, pomagać choćby wykorzystując bankowe umiejętności. Tylu starszych ludzi gubi się w gąszczu kredytów, formalnościach, pomógł pan komuś? Miał pan 4 lata żeby zrobić choćby licencjat i co? Sekretarka będzie lepiej wykształcona niż burmistrz
~ 8-09-2018 19:35
Gorcowianka- a ja proponuję, aby wszyscy kandydaci na burmistrza nie tylko Wójcik przekonali wyborcow do siebie. Dlaczego mam głosować na SD albo Cichurę? Co zrobili dla naszego miasta, szczególnie Dąbrowska. Sadzenie kwiatkow i drzewek to za mało. Proponuję spotkanie w Centrum Kultury wszystkich kandydatów. Zobaczymy jaki mają program wyborczy. A tak na marginesie. Znam osoby z wyższym wykształceniem co są głupsi od tych ze średnim. Nie wykształcenie jest miernikiem wiedzy!
~gorcowianka 8-09-2018 20:16
Panie Piotrze/Romanie co jest więc miernikiem wiedzy wg pana/ów? Obycie, poziom kultury, zaangażowanie w sprawy społeczne? Czy może plucie jadem na około i na wszystkich (poza własnym kandydatem oczywiście). Znam powiedzenia "Nie matura, a chęć szczera..." mimo wszystko pozostanę przy swojej naiwnej wierze, że odrobina wykształcenia jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a na pewnych stanowiskach jest wręcz niezbędna. Poza tym uważam, że pana/ów kandydat miał 4 lata by pokazać kim jest i co potrafi, wykazać się społeczną i samorządową aktywnością. Z jakiś powodów tego nie zrobił... więc ponawiam pytanie dlaczego mam wierzyć, że jest najlepszym kandydatem na burmistrza naszego miasta?
~Piotr 8-09-2018 21:00
Po ogłoszeniu programów kandydatów na stanowisko burmistrza Boguszowa Gorc będzie można odczytać ich intencje. Rozumiem że gorcowianka chce mieć rozwiane wszelkie wątpliwości co osób startujących do fotela burmistrza. Mamy już niemałą wiedzę o kadydatach zmuszonych przez życie lub partie do tego wyścigu i w obecnej sytuacji kadydatura Sławomira Wójcika jest w nic nie uwikłana. Dajmy sobie szansę i tak niema nic do stracenia.
~ 8-09-2018 21:27
Nie jestem ani Piotrem ani Romanem, nie podoba mi się także styl prowadzenia ich strony, więc gorcowianka ( a może Dorota) dlaczego uważasz, że tylko ci panowie krytykują SD ? Bardzo dużo ludzi z B-G ma takie samo zdanie jak ja. Ja także mogę powtórzyć twoje pytanie " dlaczego mam wierzyć, że jest najlepszym kandydatem na burmistrza naszego miasta?" Sylwia?
~Irek 8-09-2018 21:53
A to ci piękna kampania to ty Sławek zadales się z tymi co tu niby mieszkają i nienawidzą wszystkiego i wszystkich? Przez cztery lata Cię nie było bo knułes i plules z tymi ludźmi a teraz mówisz praca ponad podziałami? Powiem Ci, że mnie nabrałeś.Jeszcze powiedz, że ten Piotr będzie kandydatem do rady i podziękują ci wszyscy.
~Piotrek 9-09-2018 22:06
Piotrek albo jak wolisz Irek, boli ze nie dalem sie kupic? Jakos nie widze ciebie w powiecie ani Marka w ratuszu.
~marco polo 11-09-2018 9:43
Panie SW daleko Pan nie zajdzie z tymi ludźmi, którymi się pan otoczył. robią panu bardzo brudną kapanie. A pan również nic nowego nie wnosi. Wolę stary układ niż ludzi niedoświadczonych. Kobiety górą. Powodzenia Sylwia. Masz mój głos.
~Gość 14-09-2018 16:18
To dziwne, bo ja tam byłem z karmą, psy mają bardzo duże wybiegi, mieszkają w całym domu mają ogrzewanie i kanalizacje, owszem psami czuć ale to chyba normalne, mają co jeść, byłem dwa dni temu. Wszystkie są wysterylizowane lub wykastrowane. Wiem że przychodzą tam wolontariusze do tych psów, więc chyba by zareagowali. Naciągane jakieś.
~Do Powzna20 14-09-2018 16:50
Z tego co mi wiadomo to jest fundacja niezależna a nie schronisko i już nie raz była tam telewizja i robiła fajne materiały na temat działalności i jakoś nic złego tam nie wywąchała? Także Pani Powazna20 proszę się wstrzymać przed pisaniem dyrdymałów i może lepiej zrobić coś, żeby ludzie przestali zwierzęta wyrzucać, i wiedzieli za co biorą odpowiedzialność a nie tylko szkalować czyjąś pracę. Bo gdyby nie to, że jest są fundacje i schroniska to bym nas psy na ulicach zagryzały! Więc trochę pokory!
~Gajda 14-09-2018 17:01
Ty powazna20 krowo jedna. Ile ty pomoglas zwierzakom. Nie chciałabyś mieć tyle pracy co tam ludzie wykonują przy tych psach. Kampanie łajzo robisz na pokrzywdzonych zwierzętach. A byłaś zapytać czy w czymś nie pomóc? Szkoda słów, napisz z nazwiska jak się nazywasz bo anonimowo to widzę strasz więcej od tych psów. Psy są leczone zawsze do końca bo u tej Pani nadzieją umiera ostatnia, jeździ do Wrocławia leczy jak trzeba, często po nocach czuwa nad chorymi zwierzakami. Psy są bardzo zadbane, dobrze odżywione A ty politykę urządzasz. Krew by Cię zalała gnido.
~ 14-09-2018 17:11
TO JEST CHYBA JAKAŚ KPINA !!!! PANI JEST CHYBA JAKAŚ CHORA!!! PO PIERWSZE TO NIE JEST SCHRONISKO, TYLKO FUNDACJA DLA PANI WIADOMOŚCI. PO DRUGIE JESTEM TAM BARDZO CZĘSTO, I JAK MOŻNA TAKIE OSZCZERSTWA PISAĆ ?!!!! PANI PREZES FUNDACJI WALCZY O KAŻDE ŻYCIE, KAŻDE - BEZ WYJĄTKU, POŚWIĘCAJĄC CAŁĄ SIEBIE. WSZYSTKIE PSY SĄ WYSTERYLIZOWANE ORAZ WYKASTROWANE, W KAŻDYM POMIESZCZENIU, CZY TO GARAŻ, CZY POKÓJ,PANUJE CZYSTOŚĆ, WSZYSTKO JEST DOPILNOWANE, WYCZYSZCZONE. NA TAKĄ ILOŚĆ PSÓW JAKĄ POSIADA JUŻ PANI PREZES PSY SĄ ROZMIESZCZONE W RÓŻNYCH POMIESZCZENIACH, NAWET I W GARAŻU, KTÓRY TAK PANI WYRÓŻNIŁA - TAM RÓWNIEŻ MAJĄ MIEJSCE DO SPANIA JAK I JEDZENIA. W FUNDACJI PSY NIE SĄ ZA KRATAMI, TYLKO CZUJĄ SIĘ JAK W DOMU. SZCZENIAKI ZJADANE PRZEZ PSY ?!! CHYBA PANI NA GŁOWĘ UPADŁA.
~ 14-09-2018 17:15
Fiona Jestem przerazona a zarazem wkurzona bezpodstawnymi zarzutami w strone osob prowadzacych fundacje dla zwierzat porzuconych bitych po wypadkach, Wszystkie zwierzeta manja zapewniona najlepsza opieke zarowno na miejscu jak i poza nim czyli op. wetrynaryja. Wybiegi sa duze psy sa kastrowane a suczki sterylizowane wiec nie rozumiem skad te bezpodstawne zarzuty, stek bzdur wyssanych z palucha. Wstyd !!!!jak mozna pisac takie bzdury ! Ludzka glupota . Nie rozumiem jak tak oddane osoby ktore poswiecily swoje zycie osobiste dla dobra tych zwierzat tak obrzucac blotem!! Zenada i zwykle pomowienia!!!!
~ 14-09-2018 17:52
Powazma20 w swych pomówieniach i oszczerstwach,zapomniala doczytac,ze jest widoczne ID telefonu,wiec tu nie ma nic anonimowo,łatwo takiego namierzyc i uwalic.
~andrzej 15-09-2018 9:49
kazdego mozna namierzyc trawda ale dlaczego ublizacie ludzia i kasujecie nie wygodne wam artykolu sa rozne dot radnych siedze i czytam 3 dni temu jakich nasz ziomek napisal na temat radnych usunieto jego napis czyzby to mialo znaczyc ze jak wam cos nie odpowiada to usuwacie a do wyborow pojdziemy razem zobaczymy kto wygra kazdy ma prawo powiedziec co mysli jest wolnosc slowa ale ublizac nie wolno
~HENIEK 15-09-2018 10:03
czy ktos zna i czytal rodo proponuje przeczytac ujawnienie danych osobowych SWOJE SPOSTRZEZENIA MAMY KAZDY MA PRAWO NAPISAC CHCE WIEDZIEC DLACZEGO SIE COS USUWA A COS ZOSTAWIA BO TO NIE JEST PIERWSZY RAZ JESTEM BOGUSZOWIANINEM Z DZIADA PRADZIADA NIE JEST MI OBCE MOJE MIASTO DBAM TEZ O NIE WIEC CZASEM WARTO SIE ZASTANOWIC JAK SIE KOGOS WYZYWA I KASUJE LUDZI UWAGI DOT ROZNYCH RZECZY NIE STOJE ZA TA KOBIETA BO JEJ NIE ZNAM CHETNIE BYM POZNAL OPISALA CO SLYSZALA I KAZDY MA PRAWO POTWIERDZAM ALE JESZCZE IRYTUJE MNIE JEDNA RZECZ CZEMU KASUJE SIE NIE KTORE WYPOWIEDZI DOT RADNYCH ITP PRZYPOMINAM WESZLO RODO A TO JUZ NIE ZARTY
~mieszkam 15-09-2018 10:36
Człowieku piszesz o RODO i sam ukrywasz się za nikiem to jesteś Heniek czy Andrzej ! Jak masz informacje o których pisałeś to zgłoś do odpowiednich organów a nie wyłuszczasz sie na forum internetowym! Takich radnych-bezradnych to nam w mieście nie trzeba!
~zorientowany g 15-09-2018 13:21
ktoś kto zna choć trochę Sławka ( bo kolegów, przyjaciół to on nie ma więc nie piszcie że znacie bardzo dobrze) wie jaki to plotkarz, ploty,ploty i trochę banku a tam tez ploty. Urząd to nie ploty a konkretnie działanie tylko a do tego trzeba być społecznikiem a tu 4 lata posuchy nigdzie się nie pojawia, 0 zaangażowania w cokolwiek w mieście. A tu nagle fik i znowu kandydat. Mam nadzieję że w tych wyborach pokażemy mu miejsce w szeregu i sam zakończy te pajacowanie.
~zorientowany g 15-09-2018 14:18
Czyli wałek w biały dzień , niby kandydat, niby program a tu będzie przekazanie poparcia . Tak spryciarz , a nie wygląda. Ale czego innego się można było spodziewać. Przecież on przed wyborcami nie wystąpi, kolana by mu się rozleciały z drżenia. Tylko jak Jacek wygra z jego głosami to co u Cichury będzie robił ? Jak myślicie?
~Invitro 15-09-2018 19:10
Z listy kandydatów do Rady Miasta - zadanie: Podaj trzy przykłady działań dla społeczeństwa pani Jowity? Stanisław do dzieła trzymamy kciuki.
~hans 17-09-2018 21:04
nie jestem z Boguszowa Gorc ale zastanówcie sie na kogo głosujecie bo obłuda jest straszna sam postulat gryzie w oczy jak tak można
~Włodek 18-09-2018 15:58
To będzie drugi Morawiecki a zastępcą Cichura to są już układziki .
~Boguś 19-09-2018 19:57
Tylko Sylwia reszta aut !!!!
~Eryk 21-09-2018 6:51
Nie zastanawia Was dlaczego pan Wójcik przeniósł się z Boguszowa z banku do oddziału w Wałbrzychu - wystarczy starszych ludzi popytać. Po drugie ze średnim wykształceniem nie ma tam szans na awans i zawsze będzie max sprzedawca kredytów i pierwszy do zwolnienia w razie redukcji (bo nie ma studiów). O posadzie wiceburmistrza czy jakiegoś kierownika Zgkim może tylko pomarzyć bo prawo pozwala zatrudnić tylko osoby z wyższym wykształceniem. Próba zostania burmistrzem jest rozpaczliwą walką o awans społeczny i finansowy. Zachęcam dobrozmowy z tym panem to jego wiedza i problemy z wysławianiem Was „powalą”
~Inny 22-09-2018 20:38
Panie Eryku Pan napewno posiada "wyższe wykształcenie"😜A o pracy w banku nie ma Pan pewnie pojęcia.Pozdrawiam ze średnim wykształceniem 😁
~Mieszkaniec 24-09-2018 13:08
Panie Sławku, trzymamy kciuki za powodzenie. Czas na świeży powiew koncepcji, realną bezukładowość i poważną dyskusję nad tematami miasta i zapomnianej dzielnicy "francuskich emerytów". :) Dwa głosy już Pan ma zapewnione. POWODZENIA!!!
~Gorce 24-09-2018 17:44
Już widze pierwszą sesję rady miejskiej z jego kandydatami od kielicha i burmistrza Wójcika przecież ci ludzie pojęcia o samorządzie nie mają! Zero przepisów , zero jakichkolwiek procedur no zero wszystkiego tu nie wystarczy wstrzkąć sobie co nieco w policzki i usta tu trzeba mieć cos w głowie!
~Boguszowianin RS 24-09-2018 20:04
Czas na zmiany. Jestem za bezpartyjnym Sławomirem Wójcikiem.Trzeba przewietrzyć ratusz.Czas skończyć z nawykami Pana Kujawy. Pani Sylwia Dąbrowska jest namaszczona przez Panującego, żeby było tak jak jest. S.W. to jedyny konkretny kandydat.
~Bouszów -G 25-09-2018 18:43
Jaki on bezpartyjny to SLD stara gwardia go popiera tylko Urbaniak się wyłamał niby przeszedł do Cichury bo to są układy .Wójcik przecież był na ślubie Cichury .
~gdzie 2-10-2018 15:28
Sławomir Wójcik to bezrefleksyjny osobnik z przerostem ambicji i wybujałym ego. Na siłę szukającym lepszej kasy i splendoru . Z ledwie średnim wyksztalceniem więc od ponad 20 lat pracujący w banku na jednym i tym samym stanowisku kasjera . Facet bez pojęcia i jakiejkolwiek praktyki samorządowej - nigdy nie był nawet radnym. Jako kasjer bez praktyki w kierowaniu zespołem ludzkim. Nie miał jakiejkolwiek styczności z działalnością urzędu miejskiego. Nigdy nie angażował się społecznie dla miasta ! Przyszedł czas wyborów to się uaktywnił, ale dla swojej kampanii . To typowy bezrefleksyjny karierowicz - wykopalisko z czasów minionej epoki kiedy mottem takich ambitnych przyszłych aparatczyków było no wicie - rozumicie. Z kasjera na burmistrza-obciach i żenada !
~wziernik 2-10-2018 15:59
Kandydat na burmistrza Wójcik bez możliwości zawodowego awansu i oderwania się od stanowiska kasjera w banku ze względu na ukończoną jedynie szkołę średnią, ale zwietrzył okazję bo z jego wykształceniem ma możliwość zostać burmistrzem. Oby się to nie ziściło ! To już jego drugie podejście. Wystarczy spytać pracowników, którzy z nim po rożnych bankowych placówkach pracowali i pracują . .............
~Ryszard z rodziną 9-10-2018 23:59
Sławku masz nasze poparcie , chcesz dobrze wypełnić rolę burmistrza.Cichura chce przesiąść sie ze stołka na stołek. ohydne to i kompromitujące. Trzeżwo myślący będą na Ciebie głosować.
~perlist 14-10-2018 11:16
Wójcik jako burmistrz będzie wykopaliskowym zjawiskiem komunizmu z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku ! Facet z ledwie średnim wykształceniem, bez jakiegokolwiek przygotowania, praktyki nawet jako radny i doświadczenia w pracy samorządowej burmistrzem kilkunastotysięcznego miasta. Burmistrz z niższym wykształceniem od sekretarki i większości pracowników Ratusza .
~Tadek 18-10-2018 1:03
Wójcik to bardzo słaba jakość bez przygotowania i ZEROWYM pojęciu o pracy samorządowej i zarządzaniu miastem. Od lat bez jakiejkolwiek aktywności społecznej. Przed oczyma ma tylko stołek burmistrza. Wiadomo, że za niego jego obowiązki musieliby wykonywać inni pracownicy ratusza . Tak słabej jakości towaru, jak Sławomir Wójcik się nie kupuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group