Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3544
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Śmiertelna jazda

Środa, 7 października 2009, 20:31
Aktualizacja: 20:32
Autor: PW
W sobotę 3 października na drodze wojewódzkiej w okolicach Szarocina doszło do wypadku, w którym śmierć poniósł 18–letni mężczyzna. To nie jedyny wypadek, do jakiego doszło w okolicach Kamiennej Góry w ostatnich dniach.

18-letni mieszkaniec Kamiennej Góry jechał crossowym motorem marki Honda. Na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Kamiennej Góry do Kowar w okolicach miejscowości Szarocin motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Z wieloma obrażeniami ciała motocyklista trafił do szpitala. Niestety, ale następnego dnia zmarł.

Nieco więcej szczęścia mieli czterej młodzi mieszkańcy Kamiennej Góry, którzy również uczestniczyli w groźnym wypadku drogowym. Mężczyźni ci jechali w niedzielę 4 października samochodem marki Audi. Na krajowej 5 tuż przed Marciszowem kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku czterech mężczyzn zostało poszkodowanych. By uwolnić poszkodowanych mężczyzn z kompletnie rozbitego pojazdu, musiała interweniować straż pożarna. Wszyscy mężczyźni trafili do szpitala.

Jak oceniają policjanci, w tym przypadku prawdopodobnie kierowca nie dostosował prędkości do panujących na drodze trudnych warunków atmosferycznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group