Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6689
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: SOUL POWER – ASIA KWAŚNIK – BILETY DO WYGRANIA

Wtorek, 8 lutego 2011, 12:14
Aktualizacja: Niedziela, 13 lutego 2011, 9:19
Autor: red
Wałbrzych: SOUL POWER – ASIA KWAŚNIK – BILETY DO WYGRANIA
Fot. organizatorzy
W najbliższą sobotę 12 lutego o godzinie 20.00 w klubie A’Propos wystąpi Asia Kwaśnik. Mamy dwie podwójne wejściówki na ten koncert.

Należy odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Asia Kwaśnik jest na co dzień wokalistką zespołu The Crackers?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:AK.TAK lub PT.KONW:AK.NIE

Na odpowiedzi czekamy do piątku 11 lutego do godziny 18.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Bilety: przedsprzedaż 30 zł para, w dniu koncertu 30 zł od osoby (oferta specjalna na nocleg w hotelu)

Zespół Soul Power, który zagra w Walentynkową noc 12 lutego w klubie A Propos, to specjalnie stworzony na tę okazję skład stworzony przez Andrzeja Szeremeta i Asię Kwaśnik z zespołu The Crackers, którzy do współpracy zaprosili swoich znajomych z różnych obszarów dźwiękowych. Główną dewizą tego ansamblu jest własna interpretacja dokonań takich mistrzów gatunku Soul jak: Curtis Mayfield, Aretha Franklin, Jill Scott, Otis Redding, James Brown. Zespół specjalnie na tę okazję stworzył pełne feelingu i współczesnego groove-u własne aranżacje starych coverów bardziej lub mniej znanych, lecz wszystkie odwołujące się do Miłości, która tego dnia będzie głównym tematem wszystkich utworów.

Ten niewyczerpany i jakże różnorodny temat będzie podany w mocnym, funkowo-jazzowym sosie z dużą domieszką słodkiej czekolady, płynącej z ust znakomitej wokalistki, która do współpracy zaprosiła dwa wspaniałe głosy: Anię Kłys i Magdę Rościńską. Sekcję rytmiczną stanowią znani muzycy słynący ze współpracy z czarnoskórymi artystami: Carlos Johnson, Tim Gant. Na perkusji Bartek Niebielecki, na basie Sebastian Ragiel oraz Krzysztof Borowicz na klawiszach

Asia Kwaśnik śpiewa od kiedy pamięta. Pierwszy raz wystąpiła przed dużą publicznością, gdy miała 9 lat. Od tej pory występuje na scenie z różnymi muzykami. Po ukończeniu liceum wiadomo było, że pójdzie na studia muzyczne, które ukończyła w Katowicach na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego na wydziale Jazz i Muzyka Rozrywkowa. W międzyczasie śpiewała z różnymi muzykami we Wrocławiu i nie tylko. To co w niej tkwi najbardziej, to soul, gospel, blues, funky i r'n'b. Obecnie jest wokalistką wrocławskiej funkowej grupy „The Crackers".

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group