Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2694
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SPiN Day w ExploraParku – Ogólnopolska akcja Porozumienia Społeczeństwo i Nauka

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 6 listopada 2017, 14:43
Aktualizacja: 14:46
Autor: red
Fot. organizatorzy
Akcja ta odbędzie się w ramach Międzynarodowego Dnia Centrów i Muzeów Nauki, 10 listopada 2017 r. godz. 11.00 – 13.00.

Porozumienie Społeczeństwo i Nauka powstało w 2013 roku. Jego głównym celem jest rozwój społeczeństwa opartego na edukacji, nauce, technice i innowacji. Porozumienie skupia 44 instytucji i organizacji z całej Polski, w tym centra nauki, muzea, instytucje kultury, organizacje pozarządowe, planetaria i uczelnie.

Już po raz trzeci organizowany jest SPiN Day – wspólny projektem Porozumienia realizowanym na taka skalę w Polsce! Odbywa się on w ramach Międzynarodowego Dnia Centrów i Muzeów Nauki.

Jednego dnia, w piątek 10 listopada, odbędą się różnorodne wystawy, warsztaty i pokazy naukowe, obejmujące swą tematyką zagadnienia z wielu obszarów wiedzy. Wydarzenia SPiN Day, organizowane przez instytucje skupione w Porozumieniu, odbędą się na terenie całego kraju. SPiN Day to nie tylko dobra zabawa inspirowana nauką, to także realizacja kluczowych celów Porozumienia.
Akcja SPiN Day odbędzie się również w Wałbrzychu, przy ul. Moniuszki 66, gdzie organizatorem wydarzenia jest Instytut Badań Kompetencji, ExploraPark, Park Nauki i Techniki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group