Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4223
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Spotkaj się z burmistrzem

Poniedziałek, 8 lipca 2024, 7:34
Aktualizacja: 12:05
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Spotkaj się z burmistrzem
Fot. UM Jedlina–Zdrój
Jeśli mają Państwo sprawy do omówienia, zapraszamy na regularne spotkania organizowane przez Urząd Miasta Jedliny–Zdrój. Spotkania te odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 11:00 do 17:00 w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Poznańskiej 2. Na miejscu możliwość porozmawiania z Iloną Bujalską – Burmistrzem Jedliny–Zdroju oraz jej zastępczynią – Iwoną Łukasik.

Celem tych spotkań jest wysłuchanie opinii, odpowiedzi na pytania oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich zgłaszanych problemów. Pragniemy, aby każdy mieszkaniec miał możliwość wyrażenia swoich potrzeb i oczekiwań, a także aby mógł uzyskać niezbędne wsparcie.

W celu usprawnienia organizacji spotkań, prosimy o wcześniejsze umówienie się na wizytę pod numerem telefonu 74 84 55 215.

Do tej pory odbyło się już wiele spotkań z mieszkańcami, które były dla nas niezwykle ważne. Wiele spraw udało się rozwiązać od razu, jednak niektóre z nich wymagają więcej czasu i zaangażowania. Zapewniamy, że do każdej zgłoszonej sprawy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, starając się jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i korzystania z możliwości bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Urzędu Miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

21
60%
Cieszy
3
9%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
9
26%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group