Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra
reklamy

Spotkanie Bożonarodzeniowe Kombatantów w Wałbrzychu [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: organizatorzy 1 min czytania

Z inicjatywy Zarządu Koła Dzielnicowego Piaskowa Góra Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych, odbyło się spotkanie wigilijno–noworoczne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 w Wałbrzychu.

W uroczystym spotkaniu udział wzięli przedstawiciele władz miasta Wałbrzycha, przedstawiciel Burmistrza Szczawna Zdroju, przedstawiciele Zarządu Okręgowego ZKRP i BWP w Jeleniej Górze, wałbrzyscy kombatanci oraz inni zaproszeni goście. Życzenia Świąteczne i Noworoczne złożyli Zygmunt Nowaczyk Zastępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha, Alfred Pszczółkowski oraz płk Edward Jakubowski.

W imieniu Jego Ekscelencji ks. Ignacego Deca Biskupa Diecezji Świdnickiej życzenia przekazał ksiądz infułat Józef Strugarek, proboszcz Parafii Wniebowzięcia NMP w Szczawnie Zdroju. Zaproszeni goście podzielili się opłatkiem i kosztowali wigilijne potrawy. Atrakcją świątecznego spotkania był koncert kolęd w wykonaniu Chóru Millenium pod dyrekcją Małgorzaty Wiłkomirskiej działającego przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu. Spotkanie przebiegało w ciepłej i serdecznej atmosferze świątecznej.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka