Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4884
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spotkanie Bożonarodzeniowe Kombatantów w Wałbrzychu

Niedziela, 22 grudnia 2013, 7:50
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 grudnia 2013, 13:38
Autor: organizatorzy
Wałbrzych: Spotkanie Bożonarodzeniowe Kombatantów w Wałbrzychu
Fot. użyczone
Z inicjatywy Zarządu Koła Dzielnicowego Piaskowa Góra Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych, odbyło się spotkanie wigilijno–noworoczne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 w Wałbrzychu.

W uroczystym spotkaniu udział wzięli przedstawiciele władz miasta Wałbrzycha, przedstawiciel Burmistrza Szczawna Zdroju, przedstawiciele Zarządu Okręgowego ZKRP i BWP w Jeleniej Górze, wałbrzyscy kombatanci oraz inni zaproszeni goście. Życzenia Świąteczne i Noworoczne złożyli Zygmunt Nowaczyk Zastępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha, Alfred Pszczółkowski oraz płk Edward Jakubowski.

W imieniu Jego Ekscelencji ks. Ignacego Deca Biskupa Diecezji Świdnickiej życzenia przekazał ksiądz infułat Józef Strugarek, proboszcz Parafii Wniebowzięcia NMP w Szczawnie Zdroju. Zaproszeni goście podzielili się opłatkiem i kosztowali wigilijne potrawy. Atrakcją świątecznego spotkania był koncert kolęd w wykonaniu Chóru Millenium pod dyrekcją Małgorzaty Wiłkomirskiej działającego przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu. Spotkanie przebiegało w ciepłej i serdecznej atmosferze świątecznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group