• Niedziela, 15 września 2019
  • Godz. 18:01
  • Imieniny: Albina, Nikodema, Marii
  • Czytających: 3140
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Spotkanie Noworoczne w Jedlinie Zdroju

Wiadomości: REGION, Jedlina Zdrój
Środa, 8 stycznia 2014, 15:45
Autor: red
Fot. UM Jedlina Zdrój
7 stycznia w Galerii Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju odbyło się Spotkanie Noworoczne, na które zaproszeni zostali sponsorzy, przedstawiciele instytucji współpracujących z samorządem, stowarzyszeń, klubów sportowych, trenerzy, instruktorzy, lokalni artyści, radni, kierownicy jednostek organizacyjnych gminy i przedstawiciele mediów.

W spotkaniu uczestniczyła Poseł Agnieszka Kołacz – Leszczyńska, Starosta Józef Piksa, Przewodniczący Rady Gospodarczej Aglomeracji Wałbrzyskiej Eugeniusz Orłowski, Prezes Uzdrowiska Szczawno – Jedlina S.A. Paweł Skrzywanek. Gospodarze uroczystości - Burmistrz Leszek Orpel oraz Przewodniczący Rady Miasta Romuald Wysocki - rozpoczęli spotkanie od życzeń noworocznych i wspólnego toastu. Następnie gościom zaprezentowany został film przedstawiający najważniejsze wydarzenia 2013 roku.

Podczas spotkania zostały wręczone nagrody w konkursach:

1. „Na odnowioną elewację budynku Wspólnoty Mieszkaniowej w roku 2013".

Nagrody w postaci czeku o wartości 1.500 zł oraz pamiątkowe tabliczki na budynki otrzymały:

1. Wspólnota mieszkaniowa przy Pl. Zwycięstwa 12,
2. Wspólnota mieszkaniowa przy ul. Chojnowskiej 2,
3. Wspólnota mieszkaniowa przy ul. Moniuszki 21,
4. Wspólnota mieszkaniowa przy ul. Piastowskiej 23.

2. W konkursie e-mailowym „Na najładniej udekorowaną i oświetloną świąteczną posesję":

I miejsce zajęli Państwo Bożena i Marek Janiszewscy, na których oddano 35,96% głosów, otrzymali kartę podarunkową o wartości 500 zł, oraz karnety upominkowe 10 przejazdów na torze saneczkowym i wyciągu narciarskim,

II miejsce zajęli Państwo Danuta i Leszek Sawiccy, na których oddano 22,66% głosów, otrzymali kartę podarunkową o wartości 300 zł,

III miejsce zajęli Państwo Anna i Janusz Woźniccy, na których oddano 7,39% głosów, otrzymali kartę podarunkową o wartości 200 zł.

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie e-mailowym. Wśród uczestników Komisja Konkursowa przeprowadziła losowanie nagród. W wyniku losowania:

I nagrodę ( voucher dla dwóch osób do Mini Spa w Hotelu Jedlinka – sauna i jacuzzi wraz z butelką wina musującego oraz karnety upominkowe na 10 przejazdów na torze saneczkowym i wyciągu narciarskim) wylosował Mieczysław Suchodolski,

II nagrodę ( zabiegi relaksacyjne w Uzdrowisku Szczawno – Jedlina S.A.) wylosował Jerzy Mackiewicz,

III nagrodę ( zwiedzanie Pałacu w Jedlince i pamiątkowy voucher) wylosowała Stanisława Foremna.

Po wręczeniu nagród uczestnikom konkursu, burmistrz wraz z Przewodniczącym Rady Miasta złożyli podziękowania za współpracę, zaangażowanie i wspieranie działań na rzecz przedsiębiorczości, kultury, sportu i promocji w Jedlinie-Zdroju.

Wszyscy zaproszeni otrzymali przygotowane przez władze miasta souveniry: torby ekologiczne z herbem miasta, breloczki, znaczki herbowe typu PIN, oraz kalendarze wydane przez Stowarzyszenie Miłośników Jedliny-Zdroju.

www.jedlinazdroj.eu

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group