Sobota, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 1725
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spotkanie Wielkanocne na Białym Kamieniu

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 18 kwietnia 2019, 9:45
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
W siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień, Konradów odbyło się wczoraj uroczyste Spotkanie Wielkanocne.

Świąteczne spotkanie dla mieszkańców zostało zorganizowane przez Radę Wspólnoty Samorządowej i Ryszarda Nowaka - Radnego Rady Miasta Wałbrzycha i przewodniczącego RWS-u. Nie zabrakło wielu ciepłych, serdecznych życzeń, które składali mieszkańcom zarówno przedstawiciele RWS-u, jak również Agnieszka Kołacz-Leszczyńska - Poseł na Sejm RP, Sylwia Bielawska - Wiceprezydent Miasta Wałbrzycha i księża z Parafii św. Jerzego i MB Różańcowej z proboszczem ks. Zbigniewem Chromym na czele. Warto w tym miejscu podkreślić, że księża z tej parafii czynnie uczestniczą w życiu dzielnicy i zawsze chętnie włączają się w inicjatywy Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień, Konradów.

Na udekorowanych stołach nie zabrakło wielu świątecznych potraw, wyszukanych dań i wypieków, co jest zasługą zarówno pracowników RWS-u, współpracujących z Radą wolontariuszy jak i osób wspierających działania Rady, takich jak chociażby Elżbieta Makuch, która każdorazowo dostarcza wyjątkowo smaczne potrawy przy różnego rodzaju świętach, imprezach integracyjnych, plenerowych i innych wydarzeniach i eventach organizowanych przez RWS z Białego Kamienia.

Twoja reakcja na artykuł?

3
27%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
64%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Obserwator_Rzeczywistości 18-04-2019 18:41
Kołacz-Leszczyńska była!, to bigos musieli rozdawać za darmo, pewnikiem i dla Katarzyny do styropianu zabrała. No i proszę kukiełka W-ce Prezydent Miasta się pojawiała, może Roman jej pozwoli ugryźć pieroga.
~Teresa 23-04-2019 10:12
Ciągle te same twarze na tych jajkach i opłatkach u Ryśka. Ciągłe bicie piany we własnym sosie. Nikogo nowego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group