Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3298
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spotkanie wigilijne w Starostwie

Piątek, 20 grudnia 2013, 6:30
Aktualizacja: 8:09
Autor: red.
Wałbrzych: Spotkanie wigilijne w Starostwie
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu odbyło się spotkanie wigilijne, w którym udział wziął Starosta Józef Piksa, Wicestarosta Andrzej Lipiński, Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Arkadiusz Mucha i przedstawiciele lokalnych mediów.

- Chciałbym serdecznie podziękować mediom za współpracę, za to, że zawsze jesteście z nami. Zdajemy sobie sprawę, że musicie pisać i o sprawach pozytywnych i negatywnych, natomiast zawsze kiedy prosimy, kiedy jest potrzeba, żeby media były - Wy zawsze jesteście i informujecie o tym co się dzieje w Powiecie Wałbrzyskim - powiedział Starosta Józef Piksa zwracając się do przedstawicieli mediów.

A opisując sytuację Starostwa Józef Piksa powiedział:

- Od 2013 roku jest to nowa jednostka samorządu terytorialnego, która działa w okrojonym zakresie, z minimalnym budżetem – mniejszym niż na przykład Gmina Boguszów-Gorce a z kolei wymagań w stosunku do nas jest naprawdę bardzo dużo, bo każdy by chciał, żeby jak najwięcej zrobić dla poszczególnych Gmin.

Jako że było to spotkanie wigilijne, nie zabrakło życzeń, poczęstunku i mniej oficjalnych niż na co dzień rozmów na aktualne tematy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group