Wtorek, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1770
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Sprzątanie zabiera Ci zbyt dużo czasu i energii? Znajdź kogoś, kto odciąży Cię w trudnych obowiązkach

Niedziela, 16 czerwca 2019, 13:21
Autor: red
Kraj: Sprzątanie zabiera Ci zbyt dużo czasu i energii? Znajdź kogoś, kto odciąży Cię w trudnych obowiązkach
Fot. użyczone
Każdy bardziej lubi czystość oraz porządek bardziej niż brud do spółki z bałaganem. Inna kwestia, że do zachowania odpowiedniego stanu domu czy pomieszczeń, w których na co dzień wykonuje się zawodową pracę, potrzeba mnóstwo wysiłku. Dokładne wysprzątanie każdego kąta najzwyczajniej w świecie męczy fizycznie, poza tym zajmuje dużo czasu, który zaganiany człowiek chętnie przeznaczyłby na inne, o wiele bardziej interesujące rzeczy. I w tym momencie pojawiają się rozmaite oferty usług porządkowych.

Nie masz zaufania do ogłoszeń sprzątaczek? Skorzystaj ze sprawdzonej oferty profesjonalnej firmy!

Skoro istnieje zapotrzebowanie na szeroko zakrojoną pomoc przy sprzątaniu, to niejako automatycznie na rynku wykrystalizowały się stosowne propozycje. Kierowane zarówno do biznesu, jak też osób prywatnych. W internecie można znaleźć sporo ogłoszeń pań (rzadziej panów) sprzątających, funkcjonują także całe duże firmy specjalizujące się w tej branży. Instytucje oraz przedsiębiorcy zlecający sprzątanie niejednokrotnie stoją przed poważnym dylematem: komu zlecić utrzymanie porządku w swojej siedzibie?

Z jednej strony mamy działające na własną rękę sprzątaczki na telefon, konkurujące przede wszystkim niskimi cenami: Z drugiej: firmy takie jak Deluxe, które mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem, pełnym profesjonalizmem oraz nowoczesnym wyposażeniem. W tym przypadku na pierwszym miejscu znajduje się jakość świadczonych usług, zwykle skutecznie zachęcająca do nawiązywania długofalowej współpracy. Warto jeszcze poruszyć kwestię odpowiedzialności – przedsiębiorstwa z sektora usług porządkowych mają wykupione ubezpieczenie OC, na wypadek gdyby podczas sprzątania doszło np. do uszkodzenia mienia i trzeba było pokryć szkodę. O sprzątaczach-wolnych strzelcach raczej nie można powiedzieć tego samego.

Cena za usługi porządkowe powinna zależeć od zakresu prac, a nie czasu jej wykonywania

Niskie koszty sprzątania czasami okazują się tylko sprytnym chwytem marketingowym, na który niektórzy dają się naiwnie załapać. Dotyczy to choćby takich sytuacji, kiedy strony umawiają się na określoną stawkę za godzinę. Tak się jakoś składa, że potem faktyczny czas pracy okazuje się znacznie dłuższy, niż miało to miejsce podczas wstępnego szacowania oraz wyceny. Z tego względu optymalne dla wszystkich zainteresowanych rozwiązanie stanowi cennik uzależniony od wykonywanych czynności. Zleceniodawca od początku wie, ile i za co płaci, a zajmujący się sprzątaniem ma pełną świadomość zakresu powierzonych obowiązków. Jasne, przejrzyste, czytelne dla wszystkich. Firma Deluxe działa na takich właśnie uczciwych zasadach – dlatego cieszy się sporym uznaniem i zaufaniem, a grono jej stałych klientów systematycznie się powiększa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group