Poniedziałek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1812
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Start Media Markt

Piątek, 15 października 2010, 7:41
Aktualizacja: 7:42
Autor: Sven
Wałbrzych: Start Media Markt
Konferencja Media Markt
Fot. Sławomir Pawlik
W 1979 roku w Monachium powstał pierwszy Media Markt. W 1998 roku otwarto pierwszy sklep tej sieci w Polsce, w Czeladzi na Górnym Śląsku.

16 października 2010 roku o godzinie 7.00 otwarty zostanie pierwszy i za razem ostatni Media Markt w Wałbrzychu. W Polsce ma on numer 44.

Kierownictwo wałbrzyskiej placówki twierdzi, że to najnowocześniejszy market sieci w kraju. Na powierzchni ponad 3500 m² klienci znajdą wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro czy samochód w sprzęt z obszaru elektroniki użytkowej.

Cały asortyment pogrupowany jest w działy tematyczne: TV, Hi-Fi, sprzęt AGD, Muzyka i Film, Komputery i akcesoria komputerowe, Software, Telekom, Foto, Akcesoria oraz szeroką gamę usług fotograficznych.

Wyczerpującej informacji i porady mają udzielać wyszkoleni pracownicy, którzy zostali zatrudnieni w liczbie siedemdziesięciu. Ponadto dwadzieścia osób z firm zewnętrznych ma zapewnić czystość i porządek w sklepie.

Zakupy będzie można robić od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 – 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.

Ale najbliższa sobota będzie wyjątkowa. Wielkie otwarcie nastąpi o godzinie 7.00. Na czwartkowej konferencji prasowej dyrektor marketu zapowiedział:
- Jesteśmy przygotowani na otwarcie. Mamy ponad pięćdziesięciu pracowników ochrony, którzy zapewnią sprawny przepływ klientów. Będzie czuwać patrol policji i karetka pogotowia, aby w razie potrzeby zapewnić pierwszą pomoc. W sobotę spodziewamy się kilku tysięcy osób – zakończył Jarosław Guzior.

Miłym akcentem czwartkowego spotkania było przekazanie telewizora wartości 10 tysięcy zł. netto Specjalistycznemu Szpitalowi im. Alfreda Sokołowskiego. Odebrała go dyrektor Mariola Dudziak. Dziękując zapewniała, że będzie to miła rozrywka dla leczonych w szpitalu dzieci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group