Środa, 12 maja
Imieniny: Dominika, Pankracego
Czytających: 2207
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Stawiają na rozwój

Czwartek, 19 września 2019, 7:38
Aktualizacja: Piątek, 20 września 2019, 9:11
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Stawiają na rozwój
Fot. WSSE "Invest Park"
W ostatnich tygodniach przedstawiciele WSSE "Invest Park" odbyli szereg spotkań, które mają głównie na celu znalezienie nowych firm, które chciałyby na naszym terenie prowadzić działalność gospodarczą.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak spotkał się z prezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Piotrem Sosińskim. Rozmowa dotyczyła stanu realizacji programu Polska Strefa Inwestycji na terenie Dolnego Śląska oraz zapowiedzi nowych inwestycji m.in. w branży automotive, kosmetycznej i przewozowej.

Prezes Piotr Sosiński i Wiceprezes Kamil Krzysztof Zieliński spotkali się również z Prezesem Toyoty Eiji Takeichi i Wiceprezesem TMMP ds. Korporacyjnych Dariuszem Mikołajczakiem. Wśród tematów spotkania nie mogło oczywiście zabraknąć planów inwestycyjnych Toyoty w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "INVEST-PARK". Dyskutowano także na temat społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tereny inwestycyjne w Gmina Mieroszów były tymczasem głównym tematem rozmowy Wiceprezesa Kamila Krzysztofa Zielińskiego z Burmistrzem Andrzejem Lipińskim.

Twoja reakcja na artykuł?

8
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
2
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group