Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3687
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Stowarzyszenie Bez Barier laureatem akcji Tesco oraz Fundacji "Tesco dzieciom"

Sobota, 13 maja 2017, 9:36
Aktualizacja: 9:46
Autor: Robert Bajek
REGION, Szczawno-Zdrój: Stowarzyszenie Bez Barier laureatem akcji Tesco oraz Fundacji "Tesco dzieciom"
Fot. Robert Bajek
Projekt "Fitnesowy Raj" Stowarzyszenia Bez Barier zdobył najwięcej głosów w akcji "Decydujesz, pomagamy", zorganizowanej przez Tesco i Fundację "Tesco dzieciom".

Akcja "Decydujesz, pomagamy" polega na pomocy pozarządowym, lokalnym organizacjom społecznym w realizacji ich zadań. Za robione w sklepach Tesco zakupy klienci otrzymują żetony i to właśnie klienci hipermarketu wrzucając żetony do konkursowej urny decydują, który projekt powinien otrzymać dofinansowanie. W tej edycji akcji w hipermarkecie Tesco w Szczawnie Zdroju najwięcej głosów zdobył projekt "Fitnessowy Raj" autorstwa Stowarzyszenia Bez Barier.

Stowarzyszenie otrzymało czek na 5 000 złotych na realizację swojego projektu. W ramach projektu w siedzibie Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu powstanie specjalna, ogólnodostępna sala treningowa, wyposażona między innymi w rower stacjonarny, orbitrek, bieżnię elektryczną, przybory do ćwiczeń z obciążeniami, z której będą mogły korzystać dzieci, młodzież i osoby niepełnosprawne zarówno z ZSOI jak i osoby spoza szkoły. Sala treningowa ma zostać uruchomiona do końca września br.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group