W Zamku Książ w Wałbrzychu, Zarząd Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" spotkał się z przedstawicielami samorządów z powiatów z Dolnego Śląska: dzierżoniowskiego, jaworskiego, kłodzkiego, świdnickiego, wałbrzyskiego, ząbkowickiego i miasta Wałbrzycha. Konferencja to kolejny krok związany z zachęceniem Gmin do ożywienia współpracy z WSSE, szczególnie w zakresie dotarcia do potencjalnych, lokalnych inwestorów oraz przygotowania i promowania oferty inwestycyjnej regionu.
Strefa w każdej gminie
Audio
Czytaj na głos
Za nami 6. konferencja z cyklu „Strefa w każdej gminie, inwestor w każdej gminie”.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.