Środa, 17 czerwca
12°C Jelenia Góra
reklamy

Strefa w każdej gminie

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Za nami 6. konferencja z cyklu „Strefa w każdej gminie, inwestor w każdej gminie”.

W Zamku Książ w Wałbrzychu, Zarząd Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" spotkał się z przedstawicielami samorządów z powiatów z Dolnego Śląska: dzierżoniowskiego, jaworskiego, kłodzkiego, świdnickiego, wałbrzyskiego, ząbkowickiego i miasta Wałbrzycha. Konferencja to kolejny krok związany z zachęceniem Gmin do ożywienia współpracy z WSSE, szczególnie w zakresie dotarcia do potencjalnych, lokalnych inwestorów oraz przygotowania i promowania oferty inwestycyjnej regionu.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka