Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2638
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Strefa za sportem

Wtorek, 10 marca 2020, 9:29
Aktualizacja: Czwartek, 12 marca 2020, 7:13
Autor: red
Wałbrzych: Strefa za sportem
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Strefa wspiera kolejne stowarzyszenia sportowe.

W siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park” odbyło się spotkanie Zarządu z przedstawicielami klubów i stowarzyszeń sportowych z okazji podpisania porozumienia o ich dofinansowaniu przez WSSE. Akademia Górnik Wałbrzych, Czarni Wałbrzych, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych i Gwarek Wałbrzych - na co dzień zajmują się szkoleniem piłkarskim dzieci i młodzieży.

Dr Piotr Sosiński – prezes wałbrzyskiej strefy podkreślił, że wsparcie wałbrzyskiego sportu i rozwoju kultury fizycznej wśród młodych mieszkańców Wałbrzycha i naszego regionu, doskonale wpisuje się w strategię WSSE i zapewnił, że Spółka wspiera wartościowe projekty i przedsięwzięcia, które przynoszą korzyści mieszkańcom zarówno w sferze materialnej jak i kulturalnej. Kamil Krzysztof Zieliński wyraził radość, że wałbrzyska strefa może podzielić się wypracowanymi środkami finansowymi również z innymi podmiotami i instytucjami, w tym przypadku ze stowarzyszeniami szkolącymi młodych adeptów piłkarskich.

Przedstawiciele wałbrzyskich klubów i stowarzyszeń sportowych wyrazili wdzięczność za wsparcie i podziękowali zarządowi wałbrzyskiej strefy za aktywne włączenie się w proces rozwoju kultury fizycznej wśród młodych mieszkańców naszego miasta i okolic.

Twoja reakcja na artykuł?

7
41%
Cieszy
3
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
18%
Smuci
2
12%
Złości
2
12%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group