Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2300
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sukces studentek kosmetologii PWSZ

Czwartek, 17 kwietnia 2014, 16:41
Autor: red
Wałbrzych: Sukces studentek kosmetologii PWSZ
Fot. PWSZ Wałbrzych
W dniach 12–13 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się III Targi Kosmetyczno–Fryzjerskie Dni Urody i Spa.

Podczas imprezy członkinie Koła Naukowego JUVENUM działającego w Instytucie Zdrowia na kierunku Kosmetologia, pod opieką mgr Katarzyny Fitrzyk zaprezentowały na stoisku zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni oraz wizaż.

Duże zainteresowanie wzbudziły 4 hostessy, symbolizujące żywioły: ogień, wodę, ziemię i wiatr. Wszystkie zostały wystylizowane przez studentkę pierwszego roku kierunku kosmetologii - Kornelię Muszyńską.

W czasie trwania Targów odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Kosmetycznych – o tytuł SZKOŁY MISTRZÓW DNI URODY I SPA.
Miło nam poinformować o zaszczytnym I miejscu zdobytym przez naszą Uczelnię. Reprezentacja składająca się z 3 osób: Wioletty Wilk, Anny Malik, Katarzyny Goryl wykazała się dużą wiedzą teoretyczną (o czym świadczy znaczna przewaga punktowa nad pozostałymi zespołami) i doskonale poradziła sobie z częścią praktyczną mistrzostw. Jest to zasługa przygotowującej studentki do mistrzostw, mgr Katarzyny Fitrzyk. Podziękowania należą się również dr Agnieszce Ciszek za wsparcie i pomoc.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group