Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 2281
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ferie na półmetku

Wiadomości: Świebodzice
Wtorek, 27 stycznia 2015, 6:20
Aktualizacja: 8:13
Autor: opr.red.
Fot. www.swiebodzice.pl
Pierwszy tydzień zimowych "wakacji" za nami. Dzieci i młodzież ze Świebodzic spędzają aktywnie ten czas, uczestnicząc w licznych i zróżnicowanych zajęciach, przygotowanych przez instytucje miejskie.

W MDK-u z pewnością nikt się nie nudzi, są zajęcia plastyczne, teatralne, joga, nauka języka hiszpańskiego i perskiego a także wyjścia na basen oraz wycieczki po okolicy - w tym tygodniu zaplanowano wyjazd do Raszowa, do Domu Pachnącego Chlebem.

Zajęcia sportowe to domena OSiR Świebodzice sp. z o.o., codziennie odbywają się tu rozgrywki w piłkę nożną, koszykową, siatkową, turnieje tenisa stołowego, a także zajęcia na kręgielni i siłowni.

Zajęcia biblioteczne podczas ferii organizuje także Miejska Biblioteka Publiczna Oddział Dziecięcy. W programie jest obowiązkowe czytanie bajek, gry planszowe oraz inne atrakcje. Biblioteka organizuje także comiesięczne "Bajki poczytajki" - sobotnie spotkania dla najmłodszych dzieci, które są świetną formą rozbudzania zainteresowań czytelniczych u przedszkolaków.

Zajęcia w ramach ferii zimowych organizują także dwie szkoły w mieście: SP 4 oraz Zespół Szkół Integracyjnych, w trakcie ferii działa także świetlica środowiskowa.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group