Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3950
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Świebodzice: Świebodzice też grają dla WOŚP

Czwartek, 6 stycznia 2011, 7:25
Aktualizacja: 7:26
Autor: MDD
Uroczyste otwarcie XIX Finału WOŚP nastąpi o godzinie 13.00 w Hali Widowiskowo –Sportowej przy ul. Mieszka Starego 6 w Świebodzicach.

W programie prezentacje i występy dzieci i młodzieży, popisy wokalne i taneczne. Gwiazdą Finału będzie ,,Catawba Country Show”. W programie przewidziano również giełdę darów Przyjaciół Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Natomiast o godzinie 19.00 odbędzie się koncert rockowy, podczas którego zagrają zespoły ,,Blind Creed” i ,,Slaves of time”. Światełko do nieba o godzinie 20.00 zakończy imprezę.

Współorganizatorami tegorocznego finału są Urząd Miejski Świebodzice oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach. Wśród atrakcji w Świebodzicach przewidziano: odsłonięcie tablicy pamiątkowej ,,Serce dla WOŚP-u”, pokaz wozu bojowego Jednostki Gaśniczo-Pożarnej w Świebodzicach, spotkanie z Klubem Strzeleckim i Ligą Obrony Kraju, pokazy pierwszej pomocy przedlekarskiej, porady medyczne za serduszko, spotkanie z Klubem Młodego Odkrywcy, spotkanie z 9. świebodzicką drużyną starszoharcerską „Agrykola”, pchli targ, Serduszkowy Kiermasz Rozmaitości, Anielskie Stoisko, orkiestrowe malowanie twarzy, kuchnie fantazyjne - kuchnie z całego świata, prosto z poligonu – grochówka, domowe jedzenie, kawiarenkę pod serduszkiem, coś na ząb - kawa, herbata, tosty, ciasta, gofry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group