Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 3839
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Święto kolorów

Sobota, 25 września 2021, 9:43
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Święto kolorów
Fot. organizatorzy
Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach.

Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie" się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Święto Kolorów?

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach. Oprócz tego podczas imprezy na uczestników czekają równego rodzaju atrakcje takie jak: nauka tańca, pokazy, animacje, konkursy.

A wieczorek o godzinie 19.30 w Parku Zdrojowym.

W imieniu Grupy Tancerzy Ognia ORTUM oraz Teatru Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego serdecznie zapraszamy na Otwartą Scenę Ogniową. Jako kuglarze spotkamy się wspólnie, by bawić publiczność naszymi autorskimi pokazami.

Naszej inicjatywie przyświeca idea ars pro arte - spotykamy się dla ognia, dla kuglarzy i dla publiczności.

Od godziny 19:30 na Szachownicy naprzeciwko Teatru będzie można zobaczyć występy solistów i grup kuglarskich z Dolnego Śląska. Nie zabraknie dobrej muzyki, tańca, teatru i oczywiście wszechobecnego ognia.

Kiedy?
25 września 2021 (sobota)
O której?
Od 19:30
Gdzie?
Szachownica naprzeciwko Teatru Zdrojowego (Park Zdrojowy).

Twoja reakcja na artykuł?

3
30%
Cieszy
1
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
60%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group