Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 4470
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szansa na rozwój

Sobota, 16 stycznia 2021, 10:49
Autor: red
Wałbrzych: Szansa na rozwój
Fot. KMP Wałbrzych
To ostatni dzień w gmachu wałbrzyskiej komendy dla podinsp. Rafała Siczka, któremu Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku. Dla dotychczasowego I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu to awans i szansa na dalszy rozwój zawodowy.

„W związku z powołaniem Pana na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku wałbrzyskie policjantki, policjanci oraz pracownicy cywilni pragną serdecznie podziękować za wspólną służbę na rzecz Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz społeczności naszego miasta i powiatu wałbrzyskiego. Chcemy również wyrazić naszą wdzięczność za zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm. Życzymy dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu satysfakcji z pracy na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku, życzliwości i wsparcia w nowym środowisku zawodowym oraz aby zawsze otaczali Komendanta ludzie dobrego serca.”

Życzą policjantki, policjanci, a także pracownicy
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Przypomnijmy, że podinsp. Rafał Siczek jest Absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie. W roku 2019 ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej na Wydziale Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Dotychczasowy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu służbę rozpoczął w 2003 roku w Komisariacie Policji IV w Wałbrzychu w referacie prewencji. Następnie w ramach służby w Centralnym Biurze Śledczym zajmował się zwalczaniem przestępczości kryminalnej i narkotykowej. Był także związany z sekcją dochodzeniowo-śledczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, gdzie prowadził postępowania przygotowawcze w sprawach o najcięższe przestępstwa kryminalne.

W 2009 roku podinsp. Rafał Siczek objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji III w Wałbrzychu, a po reorganizacji jednostek był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Od października 2016 roku pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu ds. prewencji. Powołany na to stanowisko został w marcu 2017 roku. W lutym 2020 roku awansował natomiast na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu.

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski z dniem 16 stycznia bieżącego roku powierzył podinsp. Rafałowi Siczkowi obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku. Już w poniedziałek dotychczasowy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu rozpocznie swoją przygodę w nowym miejscu pełnienia służby.

Twoja reakcja na artykuł?

6
27%
Cieszy
4
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
9%
Smuci
1
5%
Złości
9
41%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group