Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3665
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szkolili się wolontariusze

Niedziela, 16 maja 2010, 9:52
Aktualizacja: 9:53
Autor: red
Za nami kolejne szkolenie dla wolontariuszy. Tym razem młodzież zdobyła wiedzę dotyczącą tematu „Czy prawo rodzinne jest interesujące?”. Spotkanie poprowadziła Małgorzata Grabisz – Sędzia Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Wałbrzychu.

Było to trzecie już szkolenie organizowane dla wolontariuszy z Klubów Ośmiu – Młodzieżowego Wolontariatu działających przy wałbrzyskich szkołach.

Szkolenia z zakresu prawa odbywają się dzięki współpracy Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu z przedstawicielami Sądu Rejonowego w Wałbrzychu i Sądu Okręgowego w Świdnicy.

Za wolontariuszami już szkolenia na temat „Wykroczenia a przestępstwa”, które poprowadził Tomasz Białek - Sędzia i Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Świdnicy, szkolenie dotyczące „Cywilnoprawnej odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez osoby małoletnie i pełnoletnie”, które poprowadził Maciej Ejsmont - Wiceprezes Sądu Rejonowego w Wałbrzychu oraz szkolenie na temat „Czy prawo rodzinne jest interesujące?”, które poprowadziła Małgorzata Grabisz - Sędzia Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Wałbrzychu.

Organizatorzy planują jeszcze przeprowadzenie szkolenia na temat „Przebieg i funkcje postępowania karnego”, które poprowadzi Sebastian Kowalski - Sędzia Sądu Rejonowego w Wałbrzychu. To spotkanie odbędzie się 8 czerwca o godzinie 13.00

Szkolenia odbywają się w Sali Oliwkowej Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group