Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3427
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Szukają talentów

Sobota, 19 września 2020, 6:36
Aktualizacja: Niedziela, 20 września 2020, 7:29
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Szukają talentów
Fot. organizatorzy
Zajęcia indywidualnej nauki gry na instrumentach to przeciwwaga dla promowanych przez współczesny świat szybkich i łatwych zwycięstw bez specjalnego wysiłku.

Przyszły instrumentalista dowie się, ile czasu i osobistego wysiłku i zaangażowania musi poświęcić doskonaleniu swojej gry, dzięki czemu nauczy się szanować pracę innych i doceniać prawdziwą sztukę. Granie na instrumencie jest treningiem dla ciała, uczuć i psychiki. Wszystkie te sfery są wzmacniane i rozwijane, co przynosi korzyści także w innych działaniach np. nauce czy twórczości. Nauka gry na instrumencie jest konstruktywnym sposobem spędzania czasu, perspektywicznie przyzwyczaja do występów na scenie, daje wiarę w siebie i uwrażliwia na piękno.

Badania naukowe dowodzą, że gra na instrumencie w wieku wczesnoszkolnym, przenosi się na niezwiązane z muzyką obszary, co znacznie ułatwi poprawę wyników w nauce pozostałych przedmiotów. Poszerza pamięć, uczy koncentracji uwagi, rozbudza kreatywność, poprawia koordynację ruchową, pomaga wyrażać emocje i przynosi relaks.

Wybierając zatem zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, warto wziąć pod uwagę korzyści i sensowność spędzania wolnego czasu, pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej.

Wałbrzyska Szkoła Talentów zaprasza na indywidualne zajęcia nauki gry na: fortepianie także do Teatru Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju.

Informacje:

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

wst@wok.walbrzych.pl

tel. 74 667 09 53 lub 74 640 99 15.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group