Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 2689
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szukali następców olimpijczyków

Wiadomości: Czarny Bór/Jaczków
Środa, 4 sierpnia 2010, 11:10
Aktualizacja: 11:12
Autor: red
Fragment meczu Joker–Skalnik
Fot. red
W Jaczkowie w gminie Czarny Bór odbył się VIII Festyn Sportu pod hasłem "Szukamy następców naszych olimpijczyków". Impreza była bardzo udana, pogoda dopisała, a w zawodach uczestniczyła duża liczba zawodników.

Festyn rozpoczął się ulicznymi wyścigami rowerowymi w różnych kategoriach wiekowych o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór, oraz Puchar sołtysa wsi Jaczków.

W międzyczasie rozgrywał się turniej piłki nożnej U17, w który najlepsi okazali się występujący na co dzień w klasie okręgowej zawodnicy MKS-u Szczawno-Zdrój po wygranych z Jokerem Jaczków 1-0 i Leskiem Sędzisław 13-0. Drugie miejsce zajął Joker ulegając MKS oraz wygrywając z Leskiem 5-0.

Podczas festynu rozgrywano wiele quizów oraz konkurencji sportowych dla młodzieży. O godzinie 17.00 rozpoczął się mecz towarzyski pod hasłem "Pomóżmy Damianowi" pomiędzy Jokerem Jaczków a występującym w A klasie Skalnikiem Czarny Bór. Wygrali goście 2-4. Gole dla miejscowych zdobyli Mariusz Doliński i Damian Jasiurkowski, a dla Skalnika trafiali Marcin Kois, Rafał Siczek, Piotr Pudełko i Maciej Duś. Podczas meczu zbierane były pieniądze na operację dla występującego w Jokerze Damiana Lipienia. Udało się zebrać 800 zł.

Po meczu rozpoczął się turniej drwali, który wygrali Damian Kapuła i Michał Rutkowski. O godzinie 20.00 rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do białego rana.

Następny festyn już za rok!

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group